Калушан просять зустріти скорботний кортеж із розвідником Миколою Вовчуком

Категорія: СоціумПереглядів: 897

Захисник був важко поранений під час бойових дій в районі Гуляйполя Запорізької області і помер у госпіталі Запоріжжя.

У вівторок, 10 січня, о 10:00 колона з тілом загиблого захисника Миколи Вовчука вирушить із Калуша (лікарня в Підгірках) в село Цінева Дубівської громади.

Маршрут скорботного кортежу територією Калуської громади пролягатиме через вул. Львівську (Хотінь) та села Пійло і Голинь.

Міська влада просить віддати шану полеглому Герою.

Як повідомляли "Вікна", солдат Микола Вовчук, 1990 року народження, у травні минулого року мобілізований на військову службу та служив розвідником розвідувальної роти. Воїн помер 6 січня від отриманих у переддень поранень, спричинених ворожим обстрілом, під час виконання бойового завдання на околиці села Дорожнянка Пологівського району Запорізької області.

Захисник був важко поранений під час бойових дій в районі Гуляйполя Запорізької області і помер у госпіталі Запоріжжя, — пишуть земляки.

Чин похорону Героя відбудеться в селі Цінева 11 січня 2023 року. Початок — об 11.00 в родинному будинку сім'ї Вовчуків.

"Микола був справжнім патріотом України, який любив свою Батьківщину, свою родину, та життя. Був вихованим в дусі патріотизму та любові до Бога. На початку війни пішов захищати Батьківщину.На превеликий жаль страшна війна забрала сина, чоловіка, батька, брата, друга, побратима і просто хорошу ЛЮДИНУ", — повідомив голова Дубівської громади Олександр Мухар.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.