Калушан просять гідно зустріти загиблого Героя Григорія Мисюгу
Сьогодні до Калуша привезуть Героя України Григорія Мисюгу, який загинув 25 липня на Донеччині під час стрілецького бою, мужньо та безстрашно захищаючи український народ, свою рідну землю.
Він був командиром відділення – командиром машини мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону. Досвідчений боєць, який пройшов пекельні бої в АТО в районах Попасної, Бахмута, Кримського, Новоолександрівки та ін. На війну з московським ворогом Григорій пішов у перший же день повномасштабного вторгнення, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.
О 15:00 траурна колона вирушить з Калуської центральної районної лікарні, що в Підгірках.
Маршрут колони пролягатиме вулицями міста: Івано-Франківською, Бандери, Грушевського, Винниченка, просп. Лесі Українки, Хмельницького, Василя Стуса, Січових Стрільців, зупинка біля гуртожитку «Троянда», Євшана.
О 15.30 колона прибуде до ПК «Мінерал», де розпочнеться парастас.
Чин похорону відбудеться 29 липня об 11:00 від ПК «Мінерал».
Відправа в Соборі Святих Землі Української ПЦУ.
Поховають Героя України Григорія Мисюгу на Алеї Слави міського кладовища.
КАЛУШ ФМ 0
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.