Kalush Orchestra мріє отримати музичну премію "Ґреммі"

Категорія: КультураПереглядів: 763

Гурт Kalush Orchestra готується до весняного туру, під час якого планують проїхати 50 містами України.

Як пояснив соліст Kalush Orchestra, гурт розпався на декілька творчих проєктів, але навіть не всі фани це помітили. Є KALUSH, Kalush Orchestra, КИЛИММЕН, і вони цікаві людям, — розповів виданню "ТиКиїв" Олег Псюк.

"Приходьте обов'язково на наші виступи, адже це завжди дуже добре спродюсована програма. Всі хлопці унікальні! Приміром, Тімі й співає і на тилинці грає, Віталік бітбоксить на сопілці. Навесні у нас буде тур 50 містами України у складі Kalush Orchestra", — зазначив лідер Kalush Orchestra.

Як відомо, наприкінці минулого року відбувся експериментальний міні тур Kalush Orchestra у Польщі без Олега Псюка. Як виступалося, розповів інший соліст Тимофій Музичук:

"Ми використовували різні стилі, тому вирішили провести експеримент і зі складом гурту, і людям дуже сподобалося. Нам довелося вчити партії Олега, дещо переробляти пісні, додавати більше автентики, зрештою, я, Саша Таб і КИЛИММЕН навчилися читати реп. Вийшло круто".  

Також "сопілкар" мріє, щоб Kalush Orchestra отримав музичну премію "Ґреммі", яку вручає американська Академія звукозапису, що існує з 1958 року:

"Якщо ми йдемо вперед, то будемо старатися створити саме таку пісню, що знайде відгук в аудиторії та суддів премії. Все залежить від того, чи побачимо ми в цій пісні потенціал для перемоги". 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.