Як діти військових із Очакова святкували Різдво на Калущині

Категорія: АкціїПереглядів: 157

З 4 по 9 січня 57 дітей військовослужбовців підшефної військової частини Військово-морських сил ЗС України А2637, яка дислокується в Очакові на Миколаївщині, мали можливість відпочивати і святкувати Різдво на Калущині. Разом із дітьми перебували дев'ять військовослужбовців військової частини, інформують "Вікна".

Заступник командира підшефної військової частини А 2637, капітан ІІ рангу Василь Іллєв подякував всім причетним до організації відпочинку дітей за теплий прийом та добре організоване дозвілля. За його словами, перебування дітей з півдня України під час Різдва на заході країни сприятиме культурному об’єднанню молодого покоління.

Упродовж Різдвяних свят діти гостювали у сім'ях жителів Калуської, Верхнянської, Вигодської, Витвицької, Дубівської, Новицької та Спаської територіальних громад. У родинах гості зустріли Святвечір та відчули його атмосферу, скуштували кутю та інші страви. На Різдво відвідали святкові літургії, колядували зі своїми новими друзями та вивчали обряди,  прославляли новонародженого Христа, взяли участь у різних культурно-мистецьких заходах.

У територіальних громадах підготували для дітей цікаві екскурсії та прогулянки. Юні гості відвідали басейн у Калуші, подорожували Карпатським трамваєм у Вигодській територіальній громаді та насолоджувалися гірськими пейзажами.

Раніше йшлося, що на Калущині святкують Різдво діти ветеранів бойових дій із Очакова. Зокрема, гості перебували у родинах у Довгому Войнилові.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.