Інформація щодо ліквідації пожежі на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 355

Сьогодні, 08.02.2022 року, орієнтовно о 9 годині 30 хвилин відбувся спад напруги в результаті якого зупинився цех з виробництва хлорвінілу та інші цехи з виробництва ПХВССіКС. На місце події виїхали 2 відділення ДПРЧ-6 та ДПРЧ-24.

За попередньою версією в печі піролізу R-501B відбувся спалах коксу без подальшого горіння.

Піч піролізу R-501B призначена для виробництва хлорвінілу з дихлоретану методом піролізу.

Санітарною лабораторією ТОВ «Карпатнафтохім» проведено дослідження атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони, перевищень не виявлено, витяг додається.

Також відібрано проби атмосферного повітря в с. Мостище, в межах санітарно-захисної зони ТОВ «Карпатнафтохім», в житловій зоні Калуської міської територіальної громади та направлено на лабораторні дослідження в Калуський районний відділ ДУ "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України". Результати буде оприлюднено на офіційному сайті Калуської міської ради.

Ситуація контрольована, ведеться постійний моніторинг стану атмосферного повітря.

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.