Ігоря Насалика проперували в Калуській ЦРЛ. ФОТОФАКТ

Категорія: ВладаПереглядів: 1701

Міністра енергетики та вугільної промисловості, екс-міського голову Калуша Ігоря Насалика прооперували в Калуській ЦРЛ.

 

Про це в соцмережі повідомила заступник міського голови Калуша Наталія Табачук:

"Для тих, хто встиг сьогодні в засобах масової інформації прочитати, що Міністр енергетики вилетів за кордон на планову хірургічну операцію, повідомляємо офіційно: 29 жовтня 2018 року Ігор Насалик УСПІШНО прооперований в центральній районній лікарні міста Калуша.

  Це в певному розумінні яскраво засвідчує хід медичної реформи – пацієнт ОБИРАЄ медичний заклад, лікарів, ЯКИМ ДОВІРЯЄ. А довіряє Ігор Степанович фахівцям нашої лікарні, бо ЗНАЄ, що саме ТУТ можна отримати якісні медичні послуги, щире спілкування з людьми, з якими власне починалася реформа медицини в окремо взятому місті Калуші ще під Його керівництвом".

За словами заступника міського голови, лікарняний благодійний фонд поповнився внеском від міністра в розмірі 5 000 гривень, який буде спрямовано на потреби Калуської ЦРЛ. До свого повідомлення Наталія Табачук додала фото усміхненого Ігоря Насалика з лікарняної палати. Яке саме хірургічне втручання првоели калуські медики, не повідомляється.

ВІКНА 16


Коментарів: 1

 • иван (22:17 02/11/2018)
  Оцінка: +0 / -4 | [IP: 46.149.184.31]

  вождь красно жопый

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.