Хто став "Політиком року"? Суб’єктивний рейтинг подій та персон-2021 від "Вікон"

Категорія: ПолітикаПереглядів: 526

"Вікна" пригадали ключові події 2021 року та визначили номінантів та переможців десятка номінацій Суб’єктивного рейтингу подій та персон.

ПОЛІТИК РОКУ

1. Андрій Найда — Калуський міський голова. Постійна присутність у прямому ефірі, соціальних мережах, намагання налагодити зворотній зв'язок з мешканцями. Публічності стало багато, проте у 2021 році не було жодної пресконференції, де б міському голові довелося говорити не лише про те, що він хоче сказати, а й відповідати на некомфортні питання.

2. Едуард Прощук — народний депутат України від Калуського виборчого округу — постійно присутній в інформаційному просторі. Ініціював виїзне засідання екологічного комітету ВРУ на Прикарпатті.

3. Олег Марусяк — народний депутат України. Йому не так часто дякує міська влада, проте саме завдяки Олегу Марусяку у Калуші реалізують найбільш масштабні проєкти. У 2021 році відкрив у Калуші свою громадську приймальню.

Переможець: Андрій Найда

Прочитати Суб’єктивний рейтинг подій та персон-2021 від "Вікон" можна за посиланням.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.