Громади Довгого Войнилова та Негівців вимагали від очільника області ремонту дороги
Представники громад декількох сіл Калуського району звернулися до голови облдержадміністрації Олега Гончарука з проханням посприяти у проведенні ремонту дороги до Довгого Войнилова та Негівців.
На зустрічі з керівником виконавчої влади області люди нарікали на те, що дорожню ділянку загальною протяжністю 7 кілометрів не ремонтують впродовж багатьох років. За їх словами, незважаючи на численні звернення до різних інстанцій, вирішення наболілого питання на сьогоднішній день так і не розпочалося.
Зокрема, не визначено виконавців робіт, хоча відповідний тендер щодо цього вже відбувся, та не окреслено механізм освоєння 1,1 млн. грн. коштів, виділених з обласного та районного бюджетів.
Вислухавши представників громадськості, Олег Гончарук пообіцяв взяти питання проведення ремонту цієї дороги під особистий контроль. Очільник області також запропонував на даний момент спланувати заходи, проведення яких дасть можливість зробити проблемну дорогу проїжджою у зимовий період, а вже навесні приступити до більш кардинальних дій.
Нагадаємо, протестувальники декілька днів блокували рух дорогою. Після початку ремонтних робіт, як запевнили протестувальники, дорогу розблокують.
КАЛУШ ФМ 0
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 2
Автомайданівці молодці, працюють по тихому і якісно
Так "працюють", ну дуже потихому. Раз перед виборами у ВР Павліва і другий раз перед місцевими виборами. Хлопці, а між виборами коли вже прац