Гендиректор "Ґудвеллі Україна" відвідав калуський прихисток для вимушених переселенців

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 336

Ремонт занедбаної будівлі колишнього дитячого садочка профінансував благодійний фонд «Move Ukraine». А до облаштування долучилося чимало доброчинців, серед яких і благодійний проєкт з Данії "Help Ukraine Now", перетворивши його на сучасний житловий будинок.

Генеральний директор компанії «Goodvelle Україна» Каспер-Торуп Віладсен, який координує допомогу проєкту в Івано-Франківській області, особисто пересвідчився в цьому, завітавши до "Теремка", інформують "Вікна" з посиланням на пресслужбу агрокомпанії.

"Ми долучилися меблями, зокрема закупили шафи. Робимо це для того, щоб люди могли себе тут комфортно відчувати", — зазначив керівник провідної агрокомпанії краю.

Переселенцям тут і справді затишно і комфортно. Кожна сім'я має свій куточок. В окремому будиночку проживає багатодітна родина з Донеччини та їхній рудий кіт Барсик. Сором’язливі дітлахи з цікавістю розглядають іноземного гостя, який прийшов познайомитися з ними та вислухати непросту історію їхнього життя. Вражений незламністю українців.

"Я надзвичайно вражений тим, як люди вміють високо тримати голову, не зважаючи на складні обставини та все, що їм довелося пережити. Я бачу цих гордих матерів, які незважаючи ні на що тримаються, які надзвичайно сильні морально і вмотивовані дати своїм дітям краще життя та отримувати їх в нормальних умовах зараз", — каже гендиректор "Ґудвеллі Україна".

Каспер Торуп-Віладсен знайомиться з іншими жителями прихистку, які розповіли, як їм живеться тут, як разом ладнають.

Переселенка Світлана каже, жителі "Теремка" мають город, який обробляють і доглядають за ним. Допомагати дорослим беруться і діти. Наразі вже збирали щавель, цибулю та інші овочі.

Задоволені переселенці й умовами перебування у прихистку. А ще тут в кожного своя кімната, дітям — зручно: в кожного є двоярусне ліжко. Також є побутова техніка, харчові продукти. Єдине, чого не вистачає, — іграшок для малечі та спортивного інвентарю для спортзалу, який наразі пустує, розповідають мешканці прихистку.

Ознайомившись з потребами маленьких жителів прихистку, гендиректор "Ґудвеллі Україна" обіцяє найближчим часом їх задовольнити.

"Нам би дуже хотілося створити для діток умови для комфортного проживання, враховуючи обставини та щоб у них був спортивний інвентар та іграшки", — каже гендиректор "Ґудвеллі Україна".

 

Проєкт "Help Ukraine Now", який з початку повномасштабної війни організував у Данії засновник "Ґудвеллі Україна" Том Аксельгард, для облаштування прихистків для внутрішньопереміщених осіб на Івано-Франківщині долучається не вперше. На закупівлю меблів та побутової техніки для притулків Калуша, Мостища та Маріямпіля з благодійного фонду виділено близько 400 тисяч гривень.

"Завдання фонду Help Ukraine Now надавати підтримку ВПО в Івано-Франківській області, де й працює у двері Україна У нас є мета продовжувати допомагати там, де це необхідно. Коли відвідуєш такі місця, діти заполоняють серце, тому ми в першу чергу прагнемо допомагати внутрішньо переміщеним родинам ", — зазначив Каспер Торуп-Віладсен.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.