Франківська громада вимагає знизити ціни на ліки, – звернення ради до Яценюка

Категорія: СоціумПереглядів: 1836

Івано-Франківська міська рада звернулася до Прем`єр-міністра України та Міністра охорони здоров`я України з приводу дороговизни цін на ліки.

Відповідне рішення було прийняте на сесії 16 червня, яке зачитала депутат Оксана Савчук (ВО “Свобода ” ), пише galka.if.ua

Як йдеться у зверненні, складна ситуація всередині країни, нестабільність курсу національної валюти, інфляційні процеси та значне підвищення тарифів на комунальні послуги значно знизили рівень життя пересічних громадян України.

Паралельно триває здорожчання цін на лікарські засоби, вартість яких за останній період виросла в рази. Тенденція до подальшого зростання цін на ліки зберігається і надалі, і вона властива як імпортним лікарським засобам, так і вітчизняним.

Різке зростання цін на ліки в аптеках міста зробили їх недоступними для багатьох мешканців Івано-Франківська. Тож без якісних та доступних медичних препаратів також значно знизився рівень життя населення, яке вже стає неспроможним ні допомогти своїм співвітчизникам у боротьбі з ворожою агресією, ні забезпечити собі належне лікування і достойне життя, кажуть депутати.

“Саме тому громада Івано-Франківська звертається до тих осіб, на яких покладено першочергове виконання цього обов’язку, з проханням вжити всіх можливих заходів з метою стабілізації та зниження цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення. Адже без забезпечення належного рівня життя населення та охорони здоров’я українських громадян підвищується загроза існування самої нації”, – йдеться у зверненні.

Вісті Калущини 22


Коментарів: 4

 • тра та та (10:54 17/06/2015)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 81.23.24.141]

  crazyчепговий пшик від свободиcrazy вже не знають як лишитись наплаву хоть на мїсцевому рівні)))) як яценюк знизить ціни?))) ціна на ліки залежит

 • ББА (14:24 17/06/2015)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 92.24.96.231]

  За бугром теж дуже дорого хворіти . Наприклад , полікувати зуб тут обійдеться в 100-200 фунтів .

 • Чючю (17:34 17/06/2015)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 46.211.154.127]

  А поскакати пробувала та громада?

  • місько без макітри (21:49 17/06/2015)
   Оцінка: +1 / -0 | [IP: 93.178.223.227]

   crazyтоже варіант)))

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.