"Допоможіть нам захищати вас без втрат". Бойова медикиня з Калуша просить про автомобільний РЕБ

Категорія: СоціумПереглядів: 548

Бойова медикиня з Калуша Наталія Скарлат "Скарлет" просить допомогти придбати автомобільну систему радіоелектронної боротьби. Адже атаки ворожих дронів стають все агресивнішими й поранених не можуть евакуювати.

Калушанка служить головним бойовим медиком в другій стрілецькій роті 79 батальйону 102 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського. Мета збору — 220 тисяч гривень, інформують «Вікна».

Прохання про збір Наталія Скарлат розмістила на своїй сторінці у соцмережі. За її словами, РЕБ — це захист від зустрічі зі смертю.

«Уже не йдеться навіть про поранення, повірте! Восени під час евакуації пораненого дрон наздогнав мою машину, влучив в задній "стоп", але не здетонував, пощастило! Маю від нього частину з написом "судоплатовцы"! В той день мене всі вітали зі ще одним днем народження! Відтоді з кожним днем атаки ворожих дронів все агресивніші! Нещодавно евакуацію поранених побратимів прийшлось відкласти, бо атакували один за одним, не давали змоги навіть під'їхати, щоб забрати хлопців... Нам дуже потрібна така система, допоможіть нам захищати вас без втрат!" — ідеться в повідомленні.

Допомогти бойовому медику можна за наступними реквізитами:

Карта ПриватБанку 4731219653248272 (Скарлат Наталія Михайлівна).

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.