Долина та Калуш найбільше витратили на святкову ілюмінацію

Категорія: АкціїПереглядів: 193

«Наші гроші. Львів» проаналізували найдорожчі закупівлі, які пов’язані із святкуванням Нового року та Різдва у 2022 році, аби дізнатись, хто найбільше витратив на ялинки, вертепи, та святкове освітлення.

Найдорожчу ялинку, а точніше штучну сосну, придбали в Ужгороді. Місцеве комунальне підприємство «Під замком» замовило святкове дерево за 852 тис. гривень.

Дещо дешевше ялинка коштує у Чернівцях.  Там управління культури Чернівецької міськради замовило штучну ялинку за 799 тис. гривень у ТОВ «Епіцентр К». Її висота становить також 18 метрів.

У інших обласних центрах Західної України цього року ялинки не закуповували. Львову дерево подарував житель села Оброшине Василь Козленко. У Тернополі використовували минулорічну, як і в Івано-Франківську, який цього року встановив її першим в Україні — 3 грудня. У Івано-Франківську ялинку придбали ще у 2017 році за 550 тис. гривень і ще 750 тис. гривень витратили на ілюмінацію, яка її прикрашає.

Як відомо, штучну ялинку Калушу подарувало ТзОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

На святкове освітлення міста та інші прикраси найбільше витратили у Львові. Львівське комунальне підприємство «Львівсвітло» заплатить 4,6 млн грн за міську святкову ілюмінацію компанії «К-Енерджи Україна».

На заході Україні міста на ілюмінацію витрачали в кілька разів менше, ніж Львів. Наприклад, наступними за кількістю витрат на такі товари є Долина та Калуш. Там ілюмінації коштували 246 та 199 тис. гривень. А Івано-Франківськ цього року використовував минулорічне обладнання.

Найдорожчі фігури для вертепу купили у Ужгороді. Вартість однієї фігури — від 1,6 до 8 тис. гривень.

Дешевше подібний товар придбала Заболотівська селищна рада (Івано-Франківська область). Там за фігури сплатили 34 тис. гривень. Вартість однієї фігури — близько 3 тис. гривень.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.