Добра новина з Мостищенського старостинського округу!

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 281

Ще на початку своєї роботи на території нашої громади з вивезення сміття ТОВ «Еко-Прикарпаття» брало на себе зобов’язання забезпечити мешканців сіл індивідуальними контейнерами для збору ТПВ.А черговість отримання спеціального обладнання серед старостинських округів була обумовлена показниками розрахунків мешканців за вивезення сміття.

    Мостищенці виявилися найдисциплінованішими в розрахунках за отримані послуги від ТОВ «Еко-Прикарпаття», тому й ПЕРШИМИ отримали 120-ти літрові індивідуальні контейнери для збору сміття.Контейнери надаються по договору відповідального зберігання тим абонентам, що мають укладений договір з компанією - надавачем послуг.     Це добрий початок організаціі цивілізованого збору сміття у приватному секторі, забезпечення зручностей для мешканців громади та хороший приклад співпраці з компанією - надавачем послуг для інших старостинських округів.

Калуська міська рада 4


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.