До перемоги ФК “Калуш” не вистачило кількох хвилин. РЕЗУЛЬТАТИ 15-го туру

Категорія: СпортПереглядів: 1920

ФК «Калуш» і «Гал-Вапно-Енергетик» знаходяться сьогодні зовсім поряд в турнірній таблиці і вирішують однакові турнірні завдання. Можливо, саме тому з перших хвилин зустрічі обидва суперники взяли досить високий темп і повели жорстку силову боротьбу на зустрічних курсах. Зустріч відбулася у Калуші на стадіоні "Хімік", на якому були присутні 550 вболівальників.

Переконливіше в перші п’ятнадцять хвилин матчу виглядали гості з Галича. Чернов з партнерами доволі гостро комбінували на підступах до штрафного майданчика і в діях гравців захисної ланки калушан відчувалась нервозність. На 10-й хвилині Ігор Нагірний потужно пробивав зі штрафного в напрямку воріт, проте цей удар прийняла на себе стінка, повідомили ”Вікнам” у ФК “Калуш”.

ФК «Калуш» “ожив” в середині першого тайму: Коско виграв забіг у свого візаві і не став пробивати під гострим кутом, а відкотив м’яча в центр штрафної де набігаючий Андрій Драган вдарив низом, проте Кицька зумів ногою відвести загрозу. Моментом на момент відповіли гості. Після прострілу з правого флангу Назар Метенька, який ще тижнем раніше встиг зіграти проти калушан в складі «Карпат» з Яремче, намагався проштовхнути м’яча повз Богдана Кузіва – наш голкіпер вчасно зблизився і закрив ворота. Друга нагода у «Гал-Вапно-Енергетика» виникла до перерви, коли Андрій Чернов втік в контратаку і вивів на зручну позицію Юрія Вовчука, але удар останнього прийшовся набагато вище воріт.

Друга 45-хвилинка розпочалась індивідуальним випадом Метеньки, проте його в штрафному майданчику догнав і заблокував Микуляк. А після наступної різкої небезпечної контратаки у виконанні Чернова і Торгана тренер калуської команди Роман Драган провів заміни, кинувши в бій свій резерв. Цей хід одразу ж міг принести дивіденди – Богдан Гутник виграв верхову боротьбу і скинув м’яч на Коска, той прострілив вздовж воріт, та Андрій Драган знову не використав вірний момент, пробивши в частокіл ніг.

гри не спадав, і вже неприємні хвилини пережили місцеві вболівальники, коли хитрий Чернов знову відправив у прорив Романа Торгана, а після його прострілу-удару м’яч зачепив руку Богдана Кузіва і потрапив у стійку.

Нічия в цьому матчі не влаштовувала в першу чергу господарів поля, і вони постійно йшли в атаку, демонструючи велике бажання забити. На 83-й хвилині калушани організували стрімкий випад три в два, але вирішальна передача м’яча від молодого Степана Гудака точною не вийшла і чисельну перевагу було змарновано.

Гол, на який чекав весь стадіон відбувся на 87-й хвилині: розіграш кутового господарів перейшов у другу фазу атаки, передача Володимира Борща з флангу відрізала весь захист галицької команди і Олег Боднар головою пробив в протихід голкіперу.

Та для омріяної перемоги в цьому матчі калушанам не вистачило кількох хвилин. Футболісти «Гал-Вапно» всіма силами пішли вперед і вже в компенсований арбітром час Денису Рудницькому після розіграшу кутового вдалось зрівняти рахунок. В підсумку дуель сьогоднішніх команд двох екс-наставників калуської жіночої команди «Нафтохімік» Романа Драгана і Миколи Пристая завершилась миром — 1:1.

Невтішно розпочався матч для калуських юнаків, які пропустили після стандарту вже на 4-й хвилині. Проте команда зуміла проявити характер і ще в першому таймі не лише зрівняла рахунок, але й вийшла в перед. В другій сорокахвилинці підопічні Ярослава Коника зосереджено зіграли в обороні і заслужено перемогли — 2:1.

Результати інших матчів 15-го туру: «Газовик» (Богородчани) — «Карпати» (Коломия) — 1:0 (юнаки — 5:0) «Славія» (Отинія) — МФК «Ніка-Тепловик» — 2:5 (2:6) «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) — «Карпати» (Яремче) — 0:0 (2:1) «Придністров’я» (Тлумач) — «Гуцульщина» (Косів) — 3:2 (1:2) «Сокіл» (Угринів) — «Нафтовик» (Долина) — 1:4 (1:2)

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.