До кінця року запрацюють локальні мультиплекси у Франківську і Калуші

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 906

У селі Стримба Надвірнянського району Івано-Франківської області розпочав роботу другий локальний багатоканальний мультиплекс на Прикарпатті.

Конкурс на мовлення у цьому мультиплексі відбувся 28 жовтня минулого року. Тоді право мовити на 44-му ТВК здобули три компанії: Телерадіокомпанія «Надвірна», м. Надвірна, ТОВ «ТРК 3-студія», м. Івано-Франківськ і Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина», м. Івано-Франківськ.

Цей мультиплекс був одним із прорахованих для того, щоб місцеві телекомпанії могли завершити перехід на цифрове мовлення, інформує Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

Першим свої передачі у цифровому форматі запустило Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина». Телекомпанія має ліцензію на багатоканальне мовлення в МХ-5 і працює з вересня 2011 року на території Івано-Франківської області.

На початку грудня свою роботу в локальному мультиплексі на території Надвірнянського району розпочнуть також дві інші телекомпанії з Івано-Франківська й Надвірної.

Місцеві мовники показують в ефірі власні передачі, а також транслюють марафон «Єдині новини».

Протягом листопада – грудня 2022 року, як стверджує оператор телекомунікацій локальних мультиплексів Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, розпочнуть роботу локальні телевізійні мультиплекси у містах Івано-Франківську і Калуші. Це значно збільшить територію покриття області цифровим сигналом і, таким чином, відбудеться повний і остаточний перехід Прикарпаття від аналогового до цифрового телемовлення.

Нафтохімік 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.