Для калуського «КАРПАТНАФТОХІМу» шукають управителя. АРМА оголосило конкурс

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 560

АРМА оголосило конкурс з відбору управителя для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – провідного підприємства нафтохімічної галузі промисловості України, яке розташоване у м. Калуші.

Підприємство є високорозвиненим господарським комплексом з виробництва нафтохімічної та хімічної продукції, що спеціалізується на виробництві хлору, каустичної соди, вінілхлориду, етилену, поліетилену та пропілену, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів – АРМА.

На конкурс з пошуку управителя виставлено:

– корпоративні права компанії «KARPATY CHEMICAL B.V.» (Королівство Нідерланди) у вигляді 100 % частки статутного капіталу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», що становить 2 321 013 145,89 грн;

– нерухоме майно – виробничі потужності (основні засоби) підприємства;

– земельні ділянки.

Прийом документів від учасників конкурсу триває до 16:00 29 травня 2023 року.

Управляти цим активом може як приватне, так і державне або комунальне підприємство, яке має досвід управління активами у відповідній сфері, необхідні ресурси та запропонує найбільш вигідні умови.

Майбутній управитель зобов’язаний зберігати активи та сплачувати частину отриманих доходів до державного бюджету.

Деталі конкурсу за посиланням: https://bit.ly/41yZe0s.

Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua, або за тел. (044) 290-08-52 та моб. (093) 273-53-06.

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.