Депутати збільшили загальну чисельність апарату виконавчого комітету Калуської міської ради

Категорія: Виконавча владаПереглядів: 874

На 2-ій сесії міськради, яка відбулася 10 грудня, депутати затвердили структуру і загальну чисельність апаратів ради, виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради в кількості 276 штатних одиниць.

В результаті ввели п’ять штатних одиниць адміністраторів міського Центру надання адміністративних послуг.

Як пояснив керуючий справами виконавчого комітету Калуської міської ради Олег Савка, приймаючи це рішення міська рада виконує одне з технічних завдань, передбачених по програмі «U-LEAD з Європою».

Попередньо міська рада виділила близько 1,5 млн гривень на проведення капітального ремонту приміщення Калуського ЦНАПу, який триває зараз. Це також було одним із технічних завдань. А за рахунок програми мають отримати комп’ютерну та офісну техніку, меблі.

Передбачається, що додані адміністратори будуть займатися довідками, за якими зараз звертаються до управління соціального захисту населення, а в перспективі – також прийомом заяв на допомогу мешканців громади, якими займається загальний відділ.

Нафтохімік 10


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.