Депутати Калуської райради зайшли в глухий кут і взяли півгодинну перерву

Категорія: Міська радаПереглядів: 873

У сесійній залі оголосили перерву на півгодини, а голови фракцій зібралися у кабінеті голови Калуської районної ради Михайла Срібняка.

Як інформує з сесійної зали журналіст «Вікон», від початку сесії депутати не проголосували позитивно за жодне рішення.  Для прийняття рішення у залі немає більшості.

За інформацією «Вікон», народні обранці не проголосували за регламент районної ради і зміни до бюджету райради також не прийняли.

До речі, депутати у залі чітко поділилися: депутати від ВО «Батьківщина», УНП, УКРОПу і «Свободи» сидять разом з одного боку сесійної зали. Для цього представники «Батьківщини» навіть пересіли зі свого роками «насидженого» місця. А депутати від КУНу, «Авто-Майдану», БПП «Солідарність» та УП — сидять посередині.

ВІКНА 0


Коментарів: 3

  • Анонім (14:26 15/12/2015)
    Оцінка: +2 / -0 | [IP: 176.8.63.231]

    Бавлітсі в велику політику)тіпо ми верховна рада)

    Рагульйо смердяче!(

    • Анонім (18:41 17/12/2015)
      Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.186.30]

      Ви напевне хемич

  • Анонім (20:32 17/12/2015)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 176.8.63.231]

    Був би я хемич я би іх в сраку накопав і загнав до роботи

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.