«Даноша» зацікавилась Рожнятівщиною…

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 1894

|  

Керівництво свиноферми планує розширювати свою географію, можливо, і на території Рожнятівського району.

Ми звикли чути вислів, що Україна – житниця Європи. Але Рожнятівщину природа не обдарувала родючими чорноземами. Тому пріоритетною сільськогосподарською галуззю для нашого району є саме тваринництво. Свою співпрацю нещодавно запропонували представники ТзОВ «Даноша», пише прес-служба Рожнятівської РДА.

 

Керівникам громад коротко розповіли про діяльність свинокомплексу від часу його заснування. Закцентували увагу на тому, що ТзОВ «Даноша» - українська сільськогосподарська компанія із 100% датськими інвестиціями.

Перші враження сформовані неприємним запахом спробував розвіяти генеральний директор Крістіан Брокоп Якобсон. Ця тема для керівника компанії уже давно знайома.   Проте Крістіан Брокоп запевнив, підприємство працює за європейськими стандартами, тож шкоди довкіллю не завдає. Людськийфактор зведено до мінімуму.Сучасна техніка обладнана комп'ютером, який з точністю визначає обсяг добрива, що вноситься на кожен гектар, а це не завдає шкоди довкіллю. Крім того, система шлангів попереджує випаровування під час вирощування зернових культур. А ще наголосив, що “Даноша” завжди відкрита для спілкування:

Він також зазначив: "Свинокомплекс на території села це не тільки нові робочі місця, що також дуже важливо. Завжди приходимо із хорошим соціальним пакетом, привабливими пропозиціями для людей. Беремо активну участь у розвитку інфраструктури села, а екологічні питання завжди у пріоритеті. Таким чином ми хочемо показати, що наша компанія завжди прагне бути партнером в селі. Ми завжди стараємося реалізовувати спільні проекти. Самотнім, літнім та малозабезпеченим приносимо пасхальні кошики, подарунки до дня Святого Миколая.»

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Зновій Мельник зазначив, такий інвестор надійний партнер, оскільки він буде зацікавлений, щоб землі не виснажувались, оскільки постійно тут працюватиме, та й старатиметься не зіпсувати відносини із громадою.

        Усю інформацію сільські голови проаналізували і, звичайно ж,  донесуть її до односельчан. Голова райдержадміністрації Ірина Люклян зазначила, що наступного тижня це питання розглядатиметься на робочій нараді уже з урахуванням думки громади.

 

Вісті Калущини 56


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.