Цікаві та корисні канікули для першачків та підлітків Калуша пропонує студія «Мрій і Дій»

Переглядів: 1931

Канікули — не просто відпочинок від школи, завдань та вчителів. Це ще й час для відновлення сил, отримання нових яскравих вражень та емоцій. Зміна діяльності, обстановки, компанія однолітків — необхідні умови для такого відпочинку. Щоб відпочинок став ще й корисним, важливо наповнити його цікавим змістом, активними діями, а також надати дитині можливість для розвитку, творчості та цікавого спілкування.

Студія психології та розвитку «Мрій і Дій» запрошує провести канікули корисно та з задоволенням. В студії діють програми, які розроблені з урахуванням вікових особливостей розвитку дітей та підлітків, розповіла «Вікнам» керівник студії Світлана Олійник.

Майбутній першокласник» (6-7 років). Комплексна програма  занять по найважливішій підготовці дошкільнят – психологічній адаптації. Саме вона є основою для подальшого успішного навчання і здорового сприйняття шкільного життя.

«Впевнені, Дружні, Сміливі» (7-9 років). Розвиваюча програма, під час якої працюватимемо з проявами агресивності, сором′язливості, образливості, тривожності виступів перед аудиторією (біля дошки, на концертах і т.д.). Діти вчитимуться знаходити позитивне в собі та інших, стануть впевненішими.

«Мистецтво спілкування. Впевненість та авторитет в колективі» (10-13 років). Комунікативна програма для підлітків. Заняття допоможуть легше зав′язувати розмови,  ефективно взаємодіяти, як з ровесниками так і з дорослими: діяти узгоджено, вирішувати конфлікти. Вчитимуться контролювати свою поведінку. Усвідомлювати і позначати свої особисті кордони та поважати кордони іншої людини.

«Моє успішне майбутнє: обираю професію» (13-17років). Три тренінгові заняття основна мета, яких полягає у формуванні в підлітків готовності робити вибір щодо майбутньої професії, ґрунтуючись на розумінні себе, на вмінні бачити перспективу свого розвитку. Творчі завдання допоможуть помітити приховані особливості своєї особистості. Також підлітки пройдуть тести, що виявляють схильності до тих чи інших видів діяльності. Ділові ігри, дискусії,  бесіди дозволять підліткам дізнатися багато нового про світ сучасних професій і приміряти на себе деякі з них.

Всі заняття проводять висококваліфіковані практичні психологи.

Подаруйте своїм дітям цікаву та корисну альтернативу телевізору і комп′ютерним іграм – заняття, на яких вони познайомляться з однолітками, гратимуть активні ігри, проводитимуть дискусії, виконуватимуть творчі завдання, малюватимуть.

Детальніше на сайті: http://www.mid.if.ua чи за телефоном: (050) 626 -88-27, (066) 541-33-69.

ВІКНА 19