Чотири громади Калущини втілюють проекти ЄС та Програми розвитку ООН

Категорія: СоціумПереглядів: 1948

Сьогодні у залі засідань Калуської районної ради відбулося засідання спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Три сільські громади Калущини, зокрема, Боднарів, Станькова і Студінка, працюють над втіленням проектів, які спрямовані на енергозберігаючі технології і капітальний ремонт навчальних закладів, а громада Сівки-Войнилівської планує здійснити освітлення вулиць.

 

У заході взяли участь голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій, перший заступник голови РДА Віктор Гільтайчук, заступник голови районної ради Михайло Срібняк, начальник відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі РДА Ігор Баран, представники сільських громад Боднарова, Студінки, Сівки-Войнилівської і Станькової, повідомляють “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської РДА.

Голова райдержадміністрації Наталія Бабій зазначила, що чим більше буде інвестовано у розвиток району, тим швидше буде покращено умови людей.

“Відрадно, що громади в нашому районі є активними, беруть участь у розбудові населених пунктів. Назва проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” говорить сама за себе”, — зауважила посадовець.

Районна рада передбачила кошти на співфінансування даних проектів.

Представники сільських громад Боднарова, Студінки, Сівки-Войнилівської і Станькової розповіли про хід розроблення проектно-кошторисної документації. Леся Попелюх закликала сільські громади пришвидшити процес із розроблення проектно-кошторисної документації, оскільки влітку потрібно здійснити всі заплановані будівельно-ремонтні роботи.

Як повідомляли “Вікна”, у рамках проекту DESPRO п’ять сільських громад із Прикарпаття облаштують системи водопостачання. Серед учасників програми — Вістівська сільська рада, яка отримає 420 тисяч гривень на прокладання п’яти кілометрів водогону у селі. Якісною водою у результаті будуть забезпечені 128 сільських господарств.

ВІКНА 26


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.