Через відсутність опалення шість ліцеїв Калуша переходять на дистанційне навчання

Категорія: КриміналПереглядів: 809

Про це повідомив міський голова Андрій Найда.

Починаючи з 14 листопада, в зв’язку з пониженням температури та відсутністю подачі теплоносія від ТЕЦ за рішенням педагогічних рад закладів освіти калуські ліцеї №№2, 4, 5, 6, 7, 10 переходять на дистанційну форму навчання, йдеться в офіційному повідомленні міськради.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі. Приміщення будуть обігріватися додатковими електроприладами.

 «Незрозумілим залишається питання про початок запуску теплоносія від філії «Калуська ТЕЦ» ТзОВ «Костанза», які, до слова, на засідання оперативного штабу не з’явилися. І така ситуація не може не насторожувати, бо з невідомих нам причин комунікація з керівництвом філії «Калуська ТЕЦ» ТзОВ «Костанза» раптово припинилась. Офіційні листи, що надсилалися електронною поштою, якими повідомляли підприємство про ухвалене рішення виконкому щодо початку опалювального періоду, запрошували на засідання оперативного штабу – ігноруються. Жодної зворотної інформації виконавчий комітет Калуської міськради не отримав. І необхідних дій для запуску теплоносія з боку теплоцентралі також не спостерігається (хоча ТЕЦ має вже потрібний обсяг ресурсів, щоб розпочати опалювальний період).

Оскільки ситуація критична (2/3 споживачів централізованого опалення опинилися під загрозою зриву опалювального періоду — заклади соціальної інфраструктури, житлові будинки тощо), оперативний штаб, як уповноважений і відповідальний орган, одноголосно вирішив невідкладно звернутися до обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, обласної та районної військових адміністрації, Ради оборони області та до Калуського міжрайонного відділу Служби безпеки України про вжиття відповідних заходів. Дуже розраховуємо на оперативність дій та управлінських рішень від вищеназваних органів», — йдеться в офіційному повідомленні Калуської міської ради.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Калуська енергетична Компанія» цього року запускає чотири газові котельні, від яких централізовано опалюватимуть 6 багатоквартирних житлових будинків і 12 будівель бюджетних установ (3 школи, 3 садочки, управління пенсійного фонду, освіти, комунальної власності, центральну бібліотеку, виставкову залу і філію дитячої поліклініки).

Відповідно «ТОВ «Костанза» має забезпечувати централізованим теплопостачанням 143 житлових багатоквартирних будинків, 9 гуртожитків, 27 бюджетних установ (6 шкіл, 5 садочків, 2 коледжі, музична школа, поліція, військова частина, поліклініка, дитяча поліклініка, ДЮСШ, ПК «Юність», податкова, ДРАЦС, юстиція, інші), а також 20 інших споживачів, серед яких і промислові підприємства, у тому числі очисні споруди.

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.