Через ожеледь у Калуші травмувалися десятки людей

Категорія: СоціумПереглядів: 242

Про це «Вікнам» повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин.

Найбільше випадків — 10 — пов’язані з пошкодженнями зв'язок. У шести постраждалих діагностували забій ребер, у чотирьох — переломи верхніх кінцівок, у трьох — забій верхніх кінцівок і у двох — перелом нижніх кінцівок.

Також постраждалі від падінь на вулиці звертаються за допомогою в Калуську ЦРЛ. Як повідомив медичний директор цього медичного підприємства Валерій Паляниця, за тиждень з 6 по 12 січня 40 людей отримали амбулаторну допомогу у Калуській ЦРЛ і лікують отримані травми вдома. Ще п’ятеро постраждалих — госпіталізовані у лікарню. В основному це люди з відкритими ранами, які потребують медичного спостереження, та складними  переломами.

Збільшення кількості випадків вуличного травматизму як правило відбувається взимку, через ожеледь. Непідсипані тротуари, входи у під’їзди житлових будинків тощо є основним джерелом небезпеки травмування калушан. Щоправда, як зазначив Валерій Паляниця у плані сезонного травматизму цей період є відносно спокійним (якщо порівнювати з аналогічними періодами минулих років).

«Бувало і гірше», — прокоментував медичний директор Калуської ЦРЛ.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.