Бути чи не бути в стаді???

]]>]]>Автор: yurko Переглядів: 6175

Ти приходиш в установу (і це стосується практично будь-якої держ. установи) і тебе тупо з порога ставлять в позу винного.

І для того навіть не потрібно щось погане казати. Все в інтонації, поглядах, способі відповіді на твої запитання і т.п.

Мені дуже чітко запам'яталася розповідь моєї бабусі.

Одного разу, вже і не пригадую за яких обставин, вона розповіла  мені таке: 

- Якось, коли я лише пішла на роботу в СОБЕЗ, мені тоді було всього 18 і то було зразу після війни, зі мною відбувся один випадок, який я ніколи не забуду і який на завжди змінив мене.

Одного дня, який був нічим не інакший від інших днів, до нас зайшов черговий відвідувач. Треба сказати, що після війни було досить багато контужених, поранених інвалідів ВВВ і відповідно СОБЕЗ мав немало роботи. Працівниками були в основному молоді дівчата ще молодші за 18 років, а молодість вона знаєте переважно весела і безтурботна, навіть після війни.

Так от зайшов чоловік без ноги, з палицею і видно якось невнятно, чи з акцентом чи ще якось, щось там у дівчат пробував дізнатися. Вони чи то його проігнорували чи навіть спробували підняти на сміх...

Чоловік як візьме ту свою палицю, як гаратне нею прямо по столу! Всі дівчата в секунді були під столами...

Я вже не пригадую дослівно, як там бабця його відвела у свій кабінет (бо вона була головним бухгалтером) і як заспокоїла, але добре пам'ятаю, з якими емоціями вона розказувала ту історію будучи вже понад 20 років на пенсії!

Не можна дозволяти себе принижувати за власні ж гроші!

Звісно не треба всюди лише ходити як ревізор і шукати приводу для сварки, але і бути ще одним бараном у мовчазному стаді теж не можна!


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.