Біля дев’ятиповерхівки на бульварі Незалежності хочуть збудувати торгово-офісні приміщення

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 170

За рішенням, дозвіл на розроблення містобудівної документації надано мешканцю Калуша Сулику Роману Зеноновичу на площу 0,3817 га. Замовником розроблення містобудівної документації буде виконавчий комітет Калуської міської ради, а роботи профінансує Роман Сулик.

Як випливає з оприлюдненого на офіційному сайті Калуської міської ради реєстру договорів оренди землі (станом на 1 листопада 2020 року), Роман Сулик з березня 2014 року орендує дві земельні ділянки на бульварі Незалежності у Калуші — площею 0,2577 і 0,3817 га, а сумарний річний розмір орендної плати становить близько 120 тис. гривень. Цільове призначення обох земельних ділянок — для будівництва другої черги 9-поврехового будинку з приміщеннями соціально-комерційного призначення.

Як пояснила у коментарі "Вікнам" заступниця начальника управління архітектури і містобудування Калуської міської ради Людмила Семеняк, міська рада надала дозвіл на виготовлення проєкту детального планування території орендарю земельної ділянки комунальної власності та замовнику будівництва на бульварі Незалежності. Раніше тут збудували житловий будинок з приміщеннями комерційного призначення, який має адресу бульвар Незалежності, 2. Зараз з обох боків на орендованих Романом Суликом земельних ділянках добудовують ще дві секції житлових будинків — перший і другий корпуси. Яким чином на більшій земельній ділянці відносно секції житлового будинку будуть розташовані ще і торгово-офісні приміщення, поки що невідомо. Про це стане відомо після оприлюднення проєкту детального планування території.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.