Без опалення — третина будинків, які отримують тепло від Калуської ТЕЦ

Категорія: ВладаПереглядів: 899

Загальна кількість будинків — 143, тобто тепла не мають мешканці приблизно третини будинків. Порівняно з ранком п’ятниці, 10 листопада, ситуація з запуском тепла у житлових будинках поліпшилася: тоді, нагадаємо, теплоносій не було подано до більшості будинків — 80. Однак частка споживачів, які не отримують належної якості послугу, залишається високою, інформують "Вікна".

Так, ТОВ «Комфорт-Дім» обслуговує 9 будинків, і усі вони — з опаленням (станом на п’ятницю теплоносій не подали до двох будинків. — Ред.).

Управляючі компанії ТОВ «Теплодім» і ТОВ «Теплодім+» обслуговують 65 житлових будинків, з яких 23 — поки що без тепла (станом на п’ятницю — 42).

Комунальне підприємство «Управляюча компанія Добродім» обслуговує 8 гуртожитків з центральним опаленням. Станом на 13 листопада теплоносій не подано до одного з них (станом на п’ятницю без опалення були п’ять гуртожитків. — Ред.).

ТзОВ «М-Монтаж» обслуговує 56 багатоквартирних будинків, у 20 з яких теплоносій не подано. Як відомо, станом на п’ятницю без тепла були 28 будинків.

Також без опалення мешканці трьох з п’яти будинків, у яких створено ОСББ: тут ситуація від п’ятниці не змінилася.

Як повідомила «Вікнам» директорка ТОВ «Костанза» Олександра Якубишин, до підприємства масово звертаються калушани через відсутність опалення. За її словами, Калуська ТЕЦ свої зобов’язання виконує у повному обсязі: тепло споживачам Калуша почали подавати 6 листопада, а 7 листопада батареї у квартирах вже мали бути теплими. Однак мережі у будинках, як і минулого року, виявилися неготовими до початку опалювального сезону. Це при тому, що підготовка тривала від весни.

«7 листопада було засідання штабу, відзвітували, що все добре. Ми подаємо якісне тепло, а управляючі компанії виявилися неготовими до опалення будинків», — зазначила Олександра Якубишин.

За її словами, Калуська ТЕЦ подає на місто теплоносій навіть вищої температури за нормативи, при цьому має великі витрати на забезпечення послуги.

Нагадаємо, схожа ситуація з опалення будинків від Калуської ТЕЦ була і на початку попереднього опалювального сезону. Він розпочався 9 листопада, а станом на 17 листопада не мали тепла через стан будинкових мереж  67 багатоквартирних житлових будинків, на 23 листопада — 18, а на 30 листопада — 8.  

Також нагадаємо, що цього року з бюджету громади виділили кошти на капітальний ремонт мереж опалення десяти будинків (близько 1,5 млн гривень), де через їхній стан були найбільші проблеми із запуском тепла минулого року.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.