Аварійний водопровід на Ринковій ще має прослужити мінімум до квітня

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 6851

Йдеться про магістральний водопровід, від якого задержить водопостачання 90% калушан. Щоправда, у 2021 році проводили його реконструкцію.

Як повідомив «Вікнам» директор комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія» Петро Шевчук, на новий водопровід, вже діаметром 600 мм, комунальне підприємство не перейшло і поки що експлуатує старий. На місце пориву комунальники наклали хомут.

Нагадаємо, протяжність аварійного водопроводу на вул. Ринковій — 840 метрів. Станом на 2019 рік його реконструкція (а, фактично, — заміна) коштувала понад 10 млн гривень, тож проєкт розбили на дві черги.

Ще у 2019 році провели тендер на першу чергу, переможцем якого стало ТОВ «Карпат-Буд» з Калуша. Тендер оголошували на суму 4 млн 152 тис. гривень, а переможець торгів запропонував виконати роботи майже за 3,9 млн гривень. Проте у 2019 році роботи не були профінансовані, а договір з переможцем тендеру продовжили.

Роботи першої черги було виконано торік. Разом із тим оголосили тендер на другу чергу робіт — майже на 6 млн гривень, у якому переміг ТОВ «Кулєв-інвест» з Івано-Франківська з пропозицією 4,3 млн гривень. Таким чином загальна вартість робіт з реконструкції водопроводу склала близько 8,2 млн гривень.

Роботи планували завершити до початку опалювального сезону, проте через оскарження закупівлі договір з переможцем торгів з виконання робіт другої черги уклали лише наприкінці вересня. Як повідомив начальник управління будівництва і розвитку інфраструктури Богдан Грущак, роботи з реконструкції водопроводу в основному звершені — залишилося відновити дорожнє покриття, а підключення зі строгого на новий водогін планують на квітень.

ВІКНА 2


Коментарів: 1

 • yurko (10:02 01/02/2022)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 195.95.147.51]

  Ялинку вже ставлять у центрі неживу, то ж тепер не буде з чого колики тесати для дірок і мусить ВТС вже хомути накладати.

  Не продумали однако економічний ефект! crazy

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.