Аварійний міст у Рожнятові перекрили. У планах — будівництво нового - Інформатор Калуш

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 574

На автодорозі Рожнятів – Вербівка перекрили аварійний міст через річку Дуба, який планували ремонтувати ще у 2021 році. Такі дії спричинили низку проблем та викликали обурення у місцевих мешканців.

У цій ситуації розібрався Інформатор.

Про ремонт цього мосту ще йшлося у 2021 році. Тоді ДП “Дороги Прикарпаття” разом з Рожнятівською селищною радою були за крок до відновлення, але все зупинилось на етапі тендерних процедур.

У жовтні 2023 року міст остаточно перекрили та визнали непрацездатним. Після цього місцеві та інші люди, що проїжджають через населений пункт, почали їздити через пішохідний міст, який з’єднує центр села та мікрорайон “Заріка”. Через це місцеві жителі почали масово обурюватись надмірному трафіку по вуличках та збирати мирні акції протестів проти цього.

“У мене є дитина котра ходить до школи й мені страшно за неї, бо машини, буси, автобуси їздять, як по міжнародній трасі. Неможливо ні пройти ні проїхати. Мусиш поступатися, бо попадеш під колеса”, — пише місцева жителька

У відповідь на це виконавчий комітет селищної ради перекрив рух транспорту по пішохідному мості у цьому районі.

“Після перекриття головного мосту люди не мали де дітись і їздили через пішохідний міст у мікрорайоні “Заріка”. Натомість коли їде автобус, або вантажівка цей переїзд може завалитись. Тому тепер навіть люди, які живуть у цьому мікрорайоні не мають як добратись до центру, окрім об’їзної дороги”, — ділиться депутат обласної ради Роман Мошура.

Об’їзна починається на вулиці Чорновола на початку села. Депутат ділиться, що напруги серед жителів не виникло б, якщо служба автомобільних доріг області з самого початку облаштувала цю дорогу. Наразі цей об’їзд вже перебуває у кращому стані, ніж раніше. Жителям “Заріки” витрачають приблизно 15 хвилин, щоб доїхати до центру.

Стосовно мосту, то депутат ділиться, що його готують до участі в державній програмі відновлення. Планують не реконструкцію, а зведення нового мосту через річку Дуба.

“Там вже мало, що тримається. За словами експертів реконструювати його вже дуже тяжко”, — додає Роман.

Інформатор й надалі стежитиме за ситуацією стосовно цього мосту.

Олег Кіндрацький

ІНФОРМАТОР 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.