Андрій Білецький: Нам треба припиняти дивитися виставу «влада-опозиція». ФОТО+ВІДЕО

Категорія: ПолітикаПереглядів: 2337

У Калуші в рамках загальноукраїнського туру побував лідер політичної партії «Національний корпус», народний депутат України Андрій Білецький. Політик поспілкувався з громадою міста в ПК «Мінерал». Тема дискусії — катастрофічна ситуація в країні та спільний пошук рішень для її виправлення.

Андрій Білецький — харків’янин, засновник і командир наймасовішої націоналістичної молодіжної організації на сході країни «Патріот України». В 2011 році був репресований режимом Януковича, навесні 2014 року керував українським партизанським загоном «Чорний корпус», який відстояв український Харків. Засновник і беззмінний командир добровольчого батальйону «Азов», на чолі якого звільнив Маріуполь, є засновником та лідером Цивільного корпусу «Азов» — добровольчо-волонтерського руху, на базі якого утворено партію «Національний корпус». З 2014 року Андрій Білецький — народний депутат України, заступник голови комітету з національної безпеки і оборони. У минулому році він став ініціатором об’єднання патріотичних сил довкола стратегічної програми дій «Національний маніфест». Цей програмний документ став спільною платформою Національного корпусу, ВО «Свобода», «Правого сектору», КУНу та інших націоналістичних політичних і громадських рухів.

Спілкування з калушанами Андрій Білецький почав з констатації поточного стану справ в Україні. За його словами, ситуація є катастрофічною:

«Як на мене, є п’ять великих проблем, які ставлять Україну на межу існування».

Першою проблемою є війна з Росією. Українці вже призвичаїлися до неї, вже буденно, як статистику, сприймаються повідомлення про 20-30 загиблих захисників України щомісяця. Українці не усвідомлюють, наскільки ситуація є небезпечною. А вона, за словами Андрія Білецького, погіршується: з 2014 року Росія посилила свою військову інфраструктуру по периметру України — в Білорусі, Придністров’ї, в Чорному й Азовському морях, і може атакувати в будь-який вдалий момент. Це може бути і послаблення санкцій, і негаразди в Україні. Наш єдиний шанс – боєздатна армія. Але, замість будівництва армії, в нас будують «совкову» показуху. Тому розчарувалися і пішли з війська добровольці, офіцери, бійці, які не бачать змін, акцентував Андрій Білецький

Друга проблема, яка руйнує країну, – демографічна криза. В 1991 році населення країни становило 52 млн, зараз — 37 млн. Лише минулого року виїхали за кордон і не повернулися 1,5 млн українців працездатного віку. Країна, яка втрачає свій найцінніший ресурс – людей, не може перемогти ніде, зазначив Андрій Білецькій.

Актуальною для країни є проблема безпеки. Держава має обов’язок захищати людей і наводити порядок, але не виконує цю функцію. Як результат, Україна лідирує в Європі за кількістю наркозалежних, поширенням дитячого алкоголізму тощо.

Ще одна проблема – корупція, яка пронизала всю країну і вже перейшла в легальне поле. Від корупції, за словами лідера Національного корпусу, страждає й армія. Саме від корупції загинули українські бійці внаслідок вибуху міномету «Молот». Міномети, які вибухали 12 разів і вбили більше українців, ніж ворогів, і далі сотнями закуповують для армії. Корупція – це і ціна вугілля «Роттердам-плюс», і дотації «своїм» агровиробникам: за десять років держава виплатила підприємствам Юрія Косюка 1 мільярд доларів дотацій, а він платить податки в Люксембургу й інвестує 260 млн доларів у будівництво птахофабрики в Бельгії. Це і багатомільйонні премії керівництву «Нафтогазу». Корупція — це не просто грабунок держави, але й деморалізація суспільства. Українці починають ставитися до країни, до природи, як до чогось тимчасового. Андрій Білецький переконаний:

"Українці продають ліс, продають землю, люди продають інших людей. За такого ставлення до власного дому, держава довго існувати не може".

Ще чотири роки тому в країні був сплеск патріотизму, громадяни були згуртовані, готові терпіти і жертвувати за свою країну. Сьогодні відбувається падіння і деградація, зазначив політик:

"Єдина причина — олігархічна влада. Клани, які керують країною, не сприймають її як свою країну, вони не пов’язують з нею свою долю. Їм ця територія потрібна лише для визиску. А країна деградує, деградує освіта, медицина, наукоємна сфера, збільшується зовнішній борг. Вони вміють організувати тендер, вміють виводити гроші в офшори. Але їхні таланти Україні не потрібні. Вони багато років розігрують спектакль влада-опозиція, змінюють один одного, але не змінюється влада і принципи управління державою. Треба припиняти дивитися цю виставу. Відправити їх у тюрму. І замість них — обрати сили, які мають національну ідею, програму і потенціал. Національний корпус — це молодь, люди, які пройшли війну і які готові наводити порядок в Україні, якщо треба — робити це жорстко".

За словами Андрія Білецького, з 2014 року «Національний корпус» успішно реалізовує соціальні проекти. Це і залучення молоді до спорту, організація молодіжних таборів, служба допомоги, «Національні дружини», які ефективно захищають правопорядок, тощо:

"Наш досвід кращий і ефективніший, ніж досвід так званих спеціалістів з влади. Ми маємо силу, характер, маємо ідейність і чесність, маємо всі можливості для того, щоб взяти українську долю в свої руки. Я вірю у велике майбутнє України. Ми переможемо — Україна переможе. Влада є нашим ворогом, бо вона — ворог України. Тому ми будемо з нею боротися. Щоб Україна відбулася як сильна країна, ми зобов’язані перемогти внутрішнього ворога".

Завершилася зустріч з політиком спілкуванням з калушанами. Присутні в цілому підтримали як політичну програму «Національного корпусу», так і прагнення націоналістичних сил разом йти на вибори та змінювати країну.

На Прикарпатті вже працює обласний осередок «Національного корпусу».

 

 

ВІКНА 20


Коментарів: 3

 • я (17:52 25/07/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.1]

  А яку виставу нам дивитися? Влада однієї влади? Тоді заради чого на майданах скакали?

 • Анонім (08:46 26/07/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 195.5.106.85]

  хай у себе на батьківщині розказує який він добрий газда..і я к все поміняє....лиш до корита дорватись....нікому з цієї влади нема віри

  • ББА (11:41 26/07/2018)
   Оцінка: +0 / -1 | [IP: 2.216.91.93]

   а навіщо ти вибрав таку владу , в яку не віриш ? вибери ту якій можеш довіряти

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.