А таки допомогло!

]]>]]>Автор: yurko Переглядів: 6493

Якраз місяць пройшов, з часу публікації про те, як ми марнуємо дорогоцінне (вже навіть і у прямому значенні) тепло. І от сьогодні проходячи повз будинок, де раніше були голі труби я побачив зміни!

Чесно кажучи не знаю, що саме допомогло. Чи сама публікація на сайті, чи кількість її переглядів, чи звернення до місцевого депутата та в.о. мера. Мабуть все разом. Але головне - результат і він відверто радує! Висловлюю подяку тим, хто до цього доклав руки!

Приємно усвідомлювати, що можна щось змінити.

Тож, дорогі краяни, не будьте байдужими та лінивими! Коли бачите якусь проблему, для вирішення якої реально непотрібно якихось шалених мільйонів, а часто достатньо чийогось навіть усного розпорядження - не сидіть на дивані, а бодай зайдіть на сайт міської ради і напишіть звернення до відповідного чиновника! Бо ж бачите, таки допомагає!


Коментарів: 1

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.