Вагітних з Калуша та району в пологові Івано-Франківська доставлятимуть каретами швидкої допомоги

Категорія: СоціумПереглядів: 477

Калуський пологовий будинок закрили на карантин, через це вагітні з Калущини змушені народжувати в Івано-Франківську.

Про це під час брифінгу в Івано-Франківській облдержадміністрації повідомила в.о. директора департаменту охорони здоров'я Ірина Кобельська, інформує «НК» з посиланням на "Вікна".

За її словами, Калуський пологовий будинок закрили у зв'язку з тим, що захворювання на коронавірус підтверджено методом ПЛР-діагностики у 14 медичних працівників:

"Серед хворих є 3 акушери-гінекологи, 1 анестезіолог і 10 медсестер. Хворих вагітних, роділь та породіль у закладі немає. П'ять породіль сьогодні йдуть на виписку, у них зроблений забір для ПЛР-тесту".

Вагітних з Калуша та району спрямовуватимуть у перинальні центри Івано-Франківська, куди доставлятимуть каретами швидкої медичної допомоги.

"Вагітні будуть доставлятися каретами швидкої медичної допомоги в обласний перинатальний центр або в міський пологовий, уже за бажанням самих вагітних", — зазначила Ірина Кобельська.

Вона також наголосила, що в обласному перинатальному центрі розмежовані потоки хворих з підозрою чи з підтвердженим COVID-19:

"Є окремий вхід у приймальне відділення. Всі вагітні, які поступають туди, відразу діагностуються швидким тестом і направляються в обсерваційне відділення. Крімм того, у закладі є жінки, які уже народили дітей. Новонароджені мають негативні результати ПЛР-тестів".

В Івано-Франківському міському перинальному центрі немає хворих на коронавірус вагітних чи породіль:

"У міському перинатальному центрі немає вагітних з підозрою на COVID-19 чи зпідтвердженим діагнозом. Усі такі пацієнтки лікуються і перебувають в обласному перинальному центрі", — наголосила Ірина Кобельська.

 

Нафтохімік 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.