У собаки в Томашівцях виявили сказ

Категорія: СоціумПереглядів: 349

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу. Село Томашівці визначено неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження, інформують "Вікна" з посиланням на Головне державне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції, йдеться в офіційному повідомленні.Для того, аби захистити себе і оточуючих від сказу, необхідно виконувати кілька правил:

— дотримуватися встановлених правил утримання домашніх тварин (собак, кішок) і щорічно в обов'язковому порядку приводити своїх улюбленців у ветеринарну лікарню за місцем проживання для проведення профілактичних щеплень проти сказу; — у випадках змін в поведінці домашньої тварини, отримання ним ушкоджень від іншої тварини, смерті без видимих на те причин необхідно обов'язково звернутися до ветеринарного фахівця для встановлення спостереження або з'ясування причини смерті тварини; — слід нагадати дитині про необхідність інформування дорослих у випадку навіть незначних ушкоджень, нанесених тваринами; — не слід підбирати в лісі, на вулиці диких і бездоглядних домашніх тварин, або знайти можливість у короткий термін показати його ветеринарному лікарю і прищепити від сказу; — не слід брати тварину «на літній сезон», а потім викинувши його, ви збільшуєте тим самим кількість бездоглядних тварин і підвищуєте ризик виникнення сказу в околицях;— не слід позбавлятися від тварини, покусав або подряпав людину. По можливості за ним має бути встановлено десятиденне спостереження; — при появі диких тварин на особистих подвір'ях, на території населених пунктів потрібно прийняти всі запобіжні заходи і забезпечення безпеки себе і ваших близьких, оскільки здорові дикі тварини, як правило, уникають зустрічі з людиною.

Вакцинувати домашніх тварин (собак, котів) проти сказу потрібно постійно. Вакцинація проводиться безкоштовно, акцентують у Держпродспоживслужбі.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.