У полі зору нового голови ОДА — дорога “Калуш — Осмолода”

Категорія: ВладаПереглядів: 642

Денис Шмигаль зазначив, що ремонт місцевих доріг Івано-Франківщини є приорітетним завданням для влади всіх рівнів.

 

Сьогодні, 7 серпня, відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з директором ДП «Дороги Прикарпаття» Андрієм Сазоновим, під час якої було обговорено стан доріг та мостів місцевого значення, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Зокрема, йшлося про дороги місцевого значення, які потребують першочергових ремонтних робіт, а саме: Калуш — Осмолода, Озеряни  — Рожнів, Креховичі  — Дзвиняч, Надвірна  — Бистриця та Надвірна-Пасічна. Слід відзначити, що на Прикарпатті загальна протяжність доріг місцевого значення становить 3117 км. Крім того, окремо проаналізовано підготовку дорожнього господарства до зимового утримання доріг.

Нагадаємо, що в жителі Новицької ОТГ провели попереджувальну акцію з перекриття Калуського (Добровлянського) перехрестя, вимагаючи ямкового ремонту дороги. Десятки жителів Добровлян та Новиці вимагали до 1 липня розпочати ямковий ремонт дороги Калуш — Осмолода, а до кінця року — капітальний. До учасників акції приїхав начальник департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА Володимир Рачкевич, який запевнив, що вже за два тижні розпочнеться ямковий ремонт.

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль наголосив на необхідності відпрацювання чіткої координації роботи відповідних служб та організацій у осінньо-зимовий період. Також очільник Прикарпаття зазначив, що з метою створення безпечних умов дорожнього руху, розвитку якісної дорожньої інфраструктури області, необхідно уже зараз визначити плани проведення ремонтних робіт і розробити механізм фінансування відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації № 292 .

Довідка. 15 січня підписано головою ОДА розпорядження № 9 «Про створення Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ». Розпорядженням затверджено статут ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» та призначено директором підприємства Андрія Сазонова. Уповноваженим органом управління новоствореного підприємства є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА. Серед завдань Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» — виконання функцій замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на території області, здійснення технічного нагляду тощо.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (13:05 08/08/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  ги, вуйки, "в полі зору" всіх великих малих і взагалі дрібоньких підчальничків завжди було є і буде власне благополуччя. ісходя із єтого вапрос - чого в полі зору іменно дорога яка веде в майже вимерле село а не дорога на допустім Стрий? може того що там в вимерлому селі так багато грубезних і високих смерек-сосен і дубів?? і ці сосни ніхто, ну ніхто ніколи не рахував, того що вони ніколи не були в полі зору.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.