У калуський парк везуть чотири нові атракціони. ВІДЕО

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 2033

Згідно із рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради, встановлені тарифи на атракціони, які розташовані у міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка м. Калуш. Дорослі атракціони подорожчали на п’ять гривень, дитячі — на дві гривні. У Калуш везуть чотири нові атракціони, тариф на використання яких виконком також встановив.

Учора на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради прийняли рішення Про встановлення тарифів на атракціони комунального підприємства «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка». Тарифи будуть введені у дію з 1 травня цього року.

Відео Наталії Курдюкової

Згідно із рішенням, користування атракціонами калушанам коштуватиме:

дорослі атракціони:

— «Колесо огляду» — 15,00 грн. — «Ланцюгова карусель» — 15,00 грн. — Екстримальний батут «Джампінг» — 20,00 грн. за 5 хв. дитячі атракціони:

— Батут «Дракоша» — 10,00 грн. за одну особу за 5 хв. —  «Сонечко» — 10,00 грн. —  «Юнга» — 10,00 грн. —  «Гойдалки» — 5,00 грн. за одну особу за 5 хв. —  акумуляторна машинка – 8,00 грн. за 5 хв. —  «Дитяча рибалочка» - 10,00 грн. за особу за 10 хв. —  Батут дитячий – 10,00 грн. за особу за 10 хв.   Водні розваги: — Катамаран — 25,00 грн. за 20 хв. —  Човен — 25,00 грн. за 20 хв. — Водяний циліндр — 30,00 грн. за 2 осіб за 10 хв.

Минулого року дорослі атракціони коштували 10 гривень у робочі дні і 15 гривень — у вихідні та святкові дні. З 1 травня цього року дорослі атракціони коштуватимуть і в робочі, і в святкові дні однаково — 15 гривень.

Крім того, з восьми до десяти гривень подорожчали дитячі атракціони. Директор КП «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка» Наталія Паламар пояснила здорожчання розваг підняттям цін на енергоносії.

Цього року у Калуші для міського парку придбали чотири нові атракціони.

Нагадаємо, працівники комунального підприємства зберігали інтригу щодо того, які саме нові атракціони купили для парку, бо хотіли зробити калушанам сюрприз.

За словами Наталії Паламар, придбали два атракціони для дітей. Це — дитячий батут і «дитяча рибалка». «Дитяча рибалка» — це міні-басейн, пристосований для дітей різного віку, у якому маленькі калушани зможуть «порибалити».

Крім дитячих, у парк придбали і водний та «підлітково-дорослий» атракціони. Для дорослих і підлітків — екстремальний батут «Джампінг».

Водний атракціон — це спеціальний водний циліндр. Наталія Паламар членам виконкому повідомила: поки що аналогів у Західній Україні — не було.

Поки що нові атракціони до парку — не прибули. Вони, каже директор парку, оплачені й уже у дорозі. Проте, наразі у парку ще не працює жоден атракціон. Свою роботу вони розпочнуть з 1 травня — ті, які уже пройшли спеціальну перевірку. Решта будуть запускатися по мірі встановлення і проходження тестування.

Член виконкому Микола Полицький запропонував оголосити конкурс для підприємців на встановлення «приватних» атракціонів у міському парку.

Перший заступник міського голови Ігор Матвійчук зауважив: на свята, які організовувало місто у парку, запрошували підприємців у парку. Приїхали — з інших міст, а от з Калуша — ні.

ВІКНА 16


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.