У Калуші власниця кафе пожаліла наркомана, який поцупив у неї три пляшки віскі

Категорія: КриміналПереглядів: 381

У Калуші суд на рік позбавив волі чоловіка, який викрав із кафе три пляшки елітної випивки. Скуштувати дорогого алкоголю він, проте, не встиг.

 

Про чоловіка відомо, що він раніше не мав проблем із законом, розлучений, але має на утриманні двох дітей. Місця роботи у калушанина немає. 

21 липня цього року близько п'ятої години ранку він пошкодив вікно і проник у приміщення одного з кафе міста. Там він схопив дві пляшки віскі «Legendary scotch» вартістю 490 грн кожна та одну пляшку віскі «Grants», вартістю 350 грн. З цим і покинув приміщення. 

У судовому засіданні було з'ясовано, що молодий чоловік числиться на «Д» обліку у нарколога з діагнозом «опійна наркоманія». Враховуючи це, а також незначний розмір шкоди і молодий вік чоловіка, власниця кафе претензій до обвинуваченого не мала і просила його суворо не карати.

Тож суд вирішив призначити основне покарання, нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті за цей злочин. У результаті калушанину призначено покарання у вигляді позбавлення волі на один рік.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Роман (11:39 14/11/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.241.118.246]

  За 1200грн.рік тюрми? Я що сплю???

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.