У Калуші відбулась зустріч з істориком Олегом Малярчуком

Категорія: АкціїПереглядів: 195

9 лютого у Краєзнавчому музеї Калущини відбулася зустріч з істориком Олегом Малярчуком. Зустірч називалась «Сучасне калушезнавство: досягнення, проблеми та перспективи розвитку».

На зустрічі були присутні колеги-історики, вчителі, краєзнавці, літератори, друзі та знайомі вченого. Про це повідомляють на сторінці Музейно-виставкового центру.

Захід відкрив директор Музейно-виставкового центру Артур Єфремов, який наголосив на важливості співпраці науковців, краєзнавців і вчителів у вивченні минулого краю.

Модераторами заходу були наукова співробітниця меморіального музею «Калуська в’язниця» Людмила Андрійчук та старший науковий співробітник Краєзнавчого музею Калущини Іван Тимів. Вони представили доктора історичних наук, професора кафедри документознавства та інформаційної діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Олега Малярчука. Олег Михайлович також є членом Національної спілки краєзнавців України та членом Спецради із захисту дисертацій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Під час зустрічі присутні мали змогу дізнатися про життєвий і творчий шлях вченого. Також важливим етапом зустрічі було обговорення напрямків розвитку калушезнавства.

У своєму виступі професор Олег Малярчук розкрив пріоритетні напрямки розвитку краєзнавчих досліджень, торкнувся методології опрацювання джерел, акцентував увагу присутніх на важливості об’єднання зусиль вчених, краєзнавців і вчителів під час підготовки краєзнавчих видань.

Про Олега Малярчука, його діяльність та калушезнавство також говорили поет Іван Ткачик, керівниця методичного об’єднання вчителів історії міста Калуша Зоряна Сімків, вчителька історії Оксана Німак, кандидатка історичних наук Емілія Андріїв, а також журналістка та краєзнавиця Дарія Ониськів.

 

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 1

 • Анонім (17:05 11/02/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  вуйки, окупант і агресор створив інститут нафти і газу для навчання кадрів в нафтогазовій промисловості - яке відношення має історик до нафти і газу? ну і історії в вас нема, то що ви називаєте істориками то работнічкі стіральної машини - власники цієї держави їм видають завдання - наприклад очистити дивізію есес - і стіральщики загружають брудні есесівські тряпки в машину, насипають порошок свідомізму, наливають воду пустих слів, включають машину на всі обороти і вуаля! есесівці тепер білі чисті і пухнасті борці за волю україни - це і є "методологія опрацювання джерел", хі, хі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.