У Калуші відбудеться зустріч з представниками єврейських організацій, які презентують книгу і розкажуть про епіграфічну експедицію

Категорія: АкціїПереглядів: 155

15 квітня Калуш відвідають єврейські громадські організації. До Калуша приїдуть представники Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України, представники Української асоціацієї юдаїки та магістерської програми з юдаїки в Києво-Могилянській академії.

Про це повідомляє сайт Калуської міської ради.

Метою відвідин є зустріч із калуським міським головою Ігорем Матвійчуком і представниками місцевої влади, а також єврейської громади. Під час зустрічі обговорять можливу епіграфічну експедицію на єврейському цвинтарі, яку планують на літо.

15 квітня відбудеться прес-конференція учасників делегації, а також лекція та презентація книги «Слово про свободу й відповідальність» громадського діяча Йосифа Зісельса.

Лекція розпочнеться о 15:30 у приміщенні Краєзнавчого музею Калущини.

Після лекції о 17:00 у музеї відбудеться прес-конференція учасників делегації для місцевих ЗМІ. Заходи відбудуться за підтримки Калуської міської ради.

Йосиф Зісельс є співпрезидентом Асоціації єврейських організацій та общин (Вааду) України, виконавчим віце-президентом Конгресу національних громад України, учасником Ініціативної групи «Першого грудня».

Також Калуш відвідають президент Української асоціації юдаїки, співкерівник магістерської програми з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» Віталій Черноіваненко, керівниця експедицій магістерської програми з юдаїки, викладачка кафедри історії і директорка Музею Національного університету «Києво-Могилянська академія» Таїсія Сидорчук та співробітник Всесвітнього центру єврейсько-адвентистської дружби, член Української асоціації юдаїки Віталій Обревко.

Перше фото: Wikimapia

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 1

 • Анонім (09:44 15/04/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.222.202.125]

  ги, жиди такі цікаві, книжечки презентують, а от впорядкувати своє жидівське кладовище, як то сі говоре де ти видів жида з лопатов.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.