У Калуші та районі поліція проводить операція «Перевізник». ФОТО

Категорія: ВладаПереглядів: 445

З самого ранку 25 липня на кільцевих розв’язках та в інших місцях на автодорогах міста Калуша можна було бачити поліцейська машини. Патрульні та інші працівники Калуського відділу поліції активно працювали на автошляхах, зупиняючи водіїв та перевіряючи в них документи та транспортні засоби, які використовувалися для перевезення пасажирів і вантажів.

Як пояснив ситуацію заступник начальника Калуського відділу поліції Ярослав Серман, така підвищена увага нарядів груп реагування патрульної поліції до безпеки на дорогах пов’язана з тим, що в Івано-Франківській області розпочалося проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник», передають "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш". 

Ця до певної міри позапланова операція триватиме до кінця серпня поточного року, а нагальне її проведення викликане резонансними дорожньо-транспортними пригодами у Миколаївській, Житомирській та Хмельницькій областях, які спричинили загибель більше 20 людей, в тому числі і дітей.

За перший день операції «Перевізник» на дорогах, що контролюються Калуським відділом поліції, було складено вісім адмінпротоколів на водіїв автобусів і мікроавтобусів, які використовувалися для перевезення пасажирів.

Також 25 липня на дорогах у Калуші та районі на одній поліцейській машині працювали співробітники управління захисту економіки в Івано-Франківській області департаменту захисту економіки Національної поліції України. Вони перевіряли вантажні транспортні засоби, які могли використовуватися для перевезення металу, деревини та інших викрадених матеріалів.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (16:04 27/07/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.184.16]

  ДЕ ФОТ?!!!

 • Колян (08:47 01/08/2018)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.133.175.96]

  Замість того, шоб перевіряти автобуси на базі, поліцаї зупиняли автобуси з людьми, затримували на роботу. А нас взагалі затримали на виїзді з Лазурного, мало не запізнились на поїзд. Кажуть нам: ми пасажирів не затримуєм, можете йти пішки. Ми дзвонили в Київ, аж тоді мєнти відпустили автобус. Який Аваков, такі і його захисники аваковці...

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.