У Калуші планують провести інвестиційний бізнес-форум

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 551

Минулого року в Калуші була сформована група ініціативних людей з представників великих підприємств, підприємців, громадських активістів, а також управління економічного розвитку Калуської міської ради.

 

Їх об’єднала ідея створення в місті сприятливих умов для залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток Калуша, інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

Ініціативній групиі потрібне більш активне сприяння місцевої влади. Це передусім стосується створення інвестиційного паспорта міста, бо без нього практично неможливо буде провести в Калуші інвестиційний бізнес-форуму, зауважив депутат Калуської міської ради Андрій Найда. Він закликав міську владу пришвидшити процес створення такого паспорта. Адже цього року в Калуші планують скликати інвестиційний бізнес-форум.

У 2018 році розпорядженням міського голови була створена комісія, яка мала до листопада розробити стратегію розвитку Калуша. На жаль, в цей термін вона не вклалася, що й пригальмувало процес створення інвестиційного паспорта міста. На згадуваній сесії міськради було обіцяно, що до квітня 2019 року комісія завершить розробку стратегії міста.

18 січня на сайті Калуської міської ради було опубліковано оголошення про створення інвестиційного паспорта міста, оновленого інформаційного довідника підприємств міста та інвестиційного Інтернет-портала Калуша українською та англійською мовами.

Вищезгадані інвестиційні продукти безкоштовно будуть презентуватись серед економічних представництв дипломатичних місій в Україні та при економічних відділах дипломатичних місій України за кордоном. Також вони будуть презентуватися на різноманітних заходах економічного характеру – форумах, виставках, конференціях, ярмарках в Україні та за її межами, в тому числі через мережу Інтернет, йдеться в повідомленні.

З ініціативи групи активних промисловців та підприємців міста Калуська міська рада вивчає питання щодо проведення інвестиційного бізнес-форуму, де будуть презентовані економічні можливості підприємств міста. На захід планується запросити представників ділових кіл України та зарубіжжя. Мета заходу – сприяння залученню інвестицій в Калуш, збільшення робочих місць, повернення кваліфікованих працівників в наше місто з-за кордону, перетворення міста в індустріальний центр Західної України.

Суб’єктів господарювання міста Калуш, які бажають безкоштовно розмістити інформацію в інформаційному довіднику, інвестиційному порталі міста, просять інформувати про власні інвестиційні пропозиції, вільні земельні та виробничі площі та надати іншу інформацію.

Її слід надсилати до 1 лютого 2019 року на електронну адресу відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради: invest_kalush@ukr.net

Контактні тел.: (03472) 6-52-25, 6-04-32, 050-994-53-61.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • yurko (15:49 28/01/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 195.182.22.36]

  Що цікаво, є і штатні одиниці, в посадових інструкціях яких вказано, що вони мали б тим займатися. Але очевидно практика спілкування з мером підказала їм, що "нам тото не треба" і мусять підприємці і волонтери братися за то самі.

  А кінець тієї справи буде таким, що влада запросить відкат і інвестор знов побудується у Коломиї чи Франківську sad

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.