У Калуші на пожвавленій зупинці громадського транспорту починають викладати бруківку. ФОТОФАКТ

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 393

12 вересня на вулиці Б. Хмельницького біля міської поліклініки руйнують і прибирають старий асфальт.

 

Відтак калушани, а це одне з найбільш пожвавлених місць, змушені пересуватися автодорогою. Як повідомив у коментарі «Вікнам» заступник начальника управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, роботи тут розпочала організація, яка викладає бруківку на тротуарі на парній стороні вул. Б. Хмельницького.

За словами Тараса Фіцака, цього року точно буде викладено бруківку на ділянці до повороту на поліклініку. І враховуючи незручності для калушан, роботу на цій ділянці планують завершити у максимально стислий термін.

Договір на капітальний ремонт тротуарів вул. Б.Хмельницького (від вул. Б.Хмельницького, 30 до вул. Б.Хмельницького, 48) між управлінням житлово-комунального господарства і підрядником – ТОВ «Захід-проф-буд» було укладено у травні цього року.

Згідно з договором, капремонт тротуару на цій ділянці обійдеться міському бюджету в суму майже 1 млн гривень. За ці кошти має бути викладена бруківка до проїзду до магазину АТБ.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.