У Калуші хочуть подолати «безконтрольщину» в комунальних автобусах

Категорія: Інфраструктура -> Мер міста -> ТранспортПереглядів: 544

Нагадаємо, зараз організовані окремі пільгові рейси, якими можуть безкоштовно їздити пенсіонери. Відшкодування з міського бюджету перевізникам проводять відповідно до кількості рейсів, а облік кількості пільговиків на громадському транспорті не ведеться, інформують "Вікна".

Як зазначив на нараді начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, міська влада має визначитися щодо проїзду пільговиків у 2021 році. За словами міського голови, у Дрогобичі, Івано-Франківську запровадили соціальні картки,тож, досвід цих міст треба вивчити.

«Безконтрольщина в комунальних автобусах не може бути», — озвучив свою позицію міський голова Андрій Найда.

 

Нараду з цього питання запланували на наступний тиждень.

У Дрогобичі, наприклад, запровадили «Картку дрогобичанина», якадозволяє безконтактно оплачувати за проїзд у громадському транспорті – тут встановлені термінали. Для пільговиків картка безкоштовна, інші мешканці можуть її купити. Кожному пенсіонеру на картку зараховують 30 безкоштовних проїздів у громадському транспорті на місяць.

ВІКНА 1


Коментарів: 3

 • Анонім (11:42 27/11/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 176.107.187.151]

  вопше то не лиш пенси - всі пасажири мають мати желєзобєтонно білєти на поїздку - правда з білєтами вся "дєятельность" перевізника буде видно як на долоні а ви вуйки привикли жити з чорним налом.

 • Лариса (14:19 28/11/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.241.114.8]

  Однозначно, навести лад в цій сфері означає, що нарешті почалися справжні зміни

 • яя (17:43 02/12/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

  Тішить те,що Найда має підтримку Свободи та досвід Марцинківа,та й сам не дурень.Вперше я починаю вірити,що в транспорті буде відносний порядок

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.