У Калуші демонтують п’ять незаконно встановлених кіосків

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 475

Цього тижня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про демонтаж малих архітектурних форм.

 

Нагадаємо, минулого року у Калуші відбулася їх інвентаризація. Усі МАФи поділили на три групи. Перша – документи в порядку і вони продовжують працювати. Друга – документи частково відсутні, відтак власникам дали можливість усунути порушення. Третя група – кіоски без дозвільних документів та не передбачені комплексною схемою, які підлягають демонтажу.

Перше рішення щодо демонтажу незаконно встановлених кіосків виконком прийняв у березні цього року. Тоді мова йшла про хлібний кіоск на вул. Б. Хмельницького, 59, два павільйони (хлібний і «Живе пиво»Підморгую на проспекті Лесі Українки, 76, та самовільно встановлену огорожу на вул. Саксаганського, 2.

Цього разу йдеться про п’ять кіосків і одну огорожу. Зокрема це два кіоски на вул. Б. Хмельницького, 19 і 32 (біля входу в міську поліклініку), на пр. Лесі Українки, 74, на вул. Малицька, 3 і на вул. Дзвонарська,15. Огорожа, яку демонтують, – на вул. Євшана, 4.

Власникам кіосків дадуть 15 днів на добровільний демонтаж. Якщо цього не буде зроблено, то у такому разі кіоски і огорожу демонтують силами комунальних служб.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Роман (10:56 26/09/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.77.156.208]

  Немає вулиця Малицька, а Малицькоі!!!!

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.