У Калуші 16-річного футболіста засудили за бійку на полі

Категорія: КриміналПереглядів: 636

5 червня 2020 року група підлітків зібралась на стадіоні ЗОШ №5, щоб пограти у футбол, інформує "Галичина".

Під час гри між двома хлопцями виник конфлікт. Обвинувачений умисно наніс потерпілому три удари кулаками правої та лівої руки у ділянку живота. Внаслідок протиправних дій потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді закритої тупої травми живота з розривом селезінки, що призвело до внутрішньої кровотечі та викликало необхідність проведення операції. У підсумку потерпілому видалили селезінку.

В судовому засіданні обвинувачений вину визнав. Він пояснив, що у ході гри вийшло так, що він вийшов з потерпілим один на один, і хотів забити гол, однак не забив. Потерпілий почав з нього насміхатися. Після того, він підійшов до потерпілого і штовхнув його, а потім наніс йому два удари. Він розумів, що вдарив потерпілого, але не мав наміру нанести йому тяжкі тілесні ушкодження. Наступного дня він дізнався, що потерпілого прооперували. До цього випадку з потерпілим були знайомі, перебували у нормальних відносинах, грали разом футбол, гуляли разом. Після того випадку він писав потерпілому повідомлення, просив у нього пробачення. На даний час зробив з цього висновки, розкаюється у вчиненому, він говорив з потерпілим, вибачався і після останньої розмови потиснули один одному руки. Потерпілий його пробачив. Шкоду потерпілому на даний час повністю відшкодовано. Просив його суворо не карати.

Потерпілий заявив, що ніяких провокативних дій, які б були підставою для нанесення йому тілесних ушкоджень, відносно обвинуваченого він не робив. До цього інциденту декілька разів бачив, як обвинувачений конфліктував з іншими хлопцями, штовхався з ними. На даний час збитки йому повністю відшкодовано. З обвинуваченим вони помирилися, на суворому покаранні не наполягає.

Суд визнав хлопця винуватим за ч.1 ст.121 КК України та призначив покарання — 5 (п’ять) років позбавлення волі. Згідно ст.ст. 75,104 КК України звільнив неповнолітнього від відбування призначеного за цим вироком покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 (один) рік.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.