Тротуари і світлофори у Калуші пристосовують для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 566

Про це йшлося на засіданні комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

За інформацією УЖКГ Калуської міської ради, за рахунок коштів місцевого бюджету у цьому році зробили капітальний ремонт тротуарів з влаштуванням тактильної плитки та пониження бордюрного каменю на вул. Коновальця (від ПК «Юність» до вул.Коновальця), а також з пониженням бордюрного каменю без тактильної плитки на вул. Грушевського (від вул. Грушевського, 38 до вул. Винниченка (парна сторона) та на вул. Каракая (від вул. Пекарська до вул. Каракая, 10).

Проведений поточний ремонт підходів до пішохідного переходу з пониженням бордюрного каменю і на вул. Б. Хмельницького в районі Калуського політехнічного коледжу.

Також в місті облаштовано 6 світлофорних об’єктів із звуковими сигналами. Зокрема  у цьому році капітально відремонтували світлофори на перехресті вул. Дзвонарська - Ковжуна - м-н А. Шептицького та на вул. Грушевського - Винниченка.

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 3

 • Анонім (16:08 17/09/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 176.107.179.147]

  хі, хі, вуйки уміляє це ваше тупе євро-обізьяннячєньє - ви багато в калуші бачили "осіб з обмеженими можливостями" - кстаті їх з діда прадіда називали просто каліки - для яких так треба понизити бордюрний камінь і "облаштувати" звуковий сигнал - та ще і яким треба від нєчєго дєлать шлятися туда-сюда по калушу. чи то ви просто під "благородними цілями" відмиваєте бабло?

  • ББА (10:02 18/09/2019)
   Оцінка: +1 / -1 | [IP: 92.3.84.164]

   уміляє як ти сраєш і сраєш і сраєш . тут уже всі зрозуміли , що ти каліка на голову , тому стаття була не про тебе .

   • Анонім (16:59 19/09/2019)
    Оцінка: +0 / -1 | [IP: 176.107.179.147]

    аби тебе не уміляло то згідно конституції україни стаття 34 кожен має право писати скільки коментарів скільки захоче - як тебе уміляє ця стаття то напиши заяву в прокуратуру аби відмінили конституцію україни.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.