Стало відомо, які дороги ремонтуватимуть на Калущині коштом держбюджету

Категорія: ТранспортПереглядів: 240

На офіційному сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації оприлюднили розпорядження виконуючого обов’язки голови ОДА Віталія Федоріва від 13 березня «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році».

 

Перелік, як зазначено у документі, сформовано на підставі листа Державного агентства автомобільних доріг України від 5 березня цього року.

На капітальний ремонт загалом розподілили понад 423 млн гривень. З них понад 400 млн гривень – на капремонт доріг місцевого значення (загалом майже 57,5 км) та понад 23 млн гривень – на вулиці і дороги комунальної власності.

Як раніше повідомляли «Вікна», Калуська районна державна адміністрація подала на фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету три дороги у Калуському районі і усі вони включені до переліку.

Зокрема, цього року капітально відремонтують: 0,6 км автодороги «Голинь –  Кропивник»  і на це виділили 3,5 млн гривень; 0,54 км дороги «Голинь – Рожнятів» за майже 3,8 млн гривень, а також 0,46 км дороги «Голинь – Кадобна» за майже 3,2 млн гривень.

Таким чином дороги між селами на території Калуського району капітально відремонтують на близько 10,5 млн гривень. Причому, як зазначив на засіданні бюджетної комісії районної ради 20 березня її голова Василь Турчин, усі зазначені у розпорядженні ділянки доріг знаходяться не між селами, а на території сіл Голинь і Кропивник.

До переліку увійшли також автодороги: «Добровляни – Завій» (тут окремими ділянками відремонтують 0,9 км на 6,3 млн гривень);  на території Новицької ОТГ – «Новиця - Середній Угринів» (тут для ремонту 5,2 км дороги виділи 30 млн гривень – і це найбільша сума на одну дорогу у розподілі в цілому);  «Болохів – Войнилів» (тут відремонтують 0,8 км дороги на 4,5 млн гривень) та на території Войнилівської ОТГ - «Слобідка – Войнилів через Перевозець» (0,4 км на 3 млн гривень).

Також цього року запланований капітальний ремонт дорожнього покриття на  дорозі «Калуш –Осмолода» (окремими ділянками сумарною протяжністю 1,5 км на 10 млн гривень).

До переліку вулиць і доріг комунальної власності, на які виділяють кошти з держбюджету, не включено  жодної у Калуші, селах чи об’єднаних територіальних громадах Калуського району.

ВІКНА 2


Коментарів: 1

 • Анонім (09:51 23/03/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  а ви вуйки так увєрєні в падінні манни з неба? ваші держєвка семімільними шагами іде до дефолту, вам мільярди баксів віддавати лиш цього року а в казні у вас вітер гуляє.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.