Спортивні орієнтувальники Калуша стали чемпіонами України. ФОТО

Категорія: СпортПереглядів: 259

У перший день змагань на довгій дистанції вихованці Калуської ДЮСШ управління освіти показали чудовий результат, інформують "Вікна".

У групі дівчат до 12-ти років Юлія Дітковська стала срібною призеркою, а Каріна Бойсюк здобула перемогу в цій віковій групі.

Калушанин Назарій Коник став срібним призером у групі хлопців до 18-ти років. Ігор Кирилишин був п'ятим у групі хлопців до 12-ти років. Добре виступили і Євгенія Магас та Олександр Кецик.

"У другий день змагань у командній естафеі на змагальній арені було -12 градусів, але наші спортсмени до такого готові", — розповів тренер Олександр Козачинський.

У групі хлопців до 12-ти років впевнену перемогу здобули Каріна Бойсюк та Ігор Кирилишин. Каріні довелось виступати серед хлопців, але спортсменку це не лякає, а тільки додатково мотивує.

Серед дівчат до 14-ти років бронзовими призерами змагань стали калушанки Юлія Дітковська та Євгенія Магас.

"Юлю довелось підняти в старшу вікову категорію (з групи до 12-ти років в групу до 14-ти років), щоб Женя мала напарницю по естафеті. Дівчата чудово впорались із завданням", — зазначає тренер.

У групі чоловічої еліти спортсмени Назарій Коник та Олександр Кецик посіли восьме місце. Калушани, зважаючи на вік, могли виступати по групі хлопців до 18-ти років, але вирішили спробувати свої сили з дорослими в чоловічій еліті і показали достойний результат. Усього в їхній групі виступали 20 команд.

Олександр Кецик після напруженої боротьби з елітними спортсменами

У заключний, третій? день чемпіонату України зі спортивного орієнтування при температурі -15 налаштувалися на нову боротьбу.

Відразу після фінішу результат виводиться на екран і всі бачать протокол змагань ще на арені. Та не цього разу. Через сильний мороз техніка просто відмовилась працювати і результати свого виступу спортсмени дізнались вже на базі, коли всю техніку занесли в тепле приміщення.

У групі дівчат до 12-ти років чемпіонкою України стала Каріна Бойсюк, а Юлія Дітковська в цій групі посіла четверте місце. Серед хлопців до 12-ти років Ігор Кирилишин завоював бронзову нагороду.

Серед дівчат до 14-ти років Євгенія Магас посіла восьме місце, а серед хлопців до 18-ти років Назарій Коник був шостим.

Калушанин Олександр Кецик серед юніорів до 20-ти років посів високе шосте місце.

На місці переможця — калушанка Каріна Бойсюк. Бронзова призерка на нагородження не з'явилась, бо поїхала додому

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.