Щоб купити житло дітям-сиротам Калуша, оглянули понад 100 квартир. ВІДЕО

Категорія: ВладаПереглядів: 423

Більше мільйона гривень — і лише тиждень, щоб їх освоїти. У Калуші працівники служби у справах дітей в рекордний термін придбали три квартири.

 

Соціальне житло буде призначено для проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кому пощастить — стане відомо за місяць-два, розповіла "Вікнам" Леся Дзундза, начальник служби у справах дітей.

Соціальне житло у Калуші придбали вперше. Кошти надійшли з держбюджету. Але — за два тижні до кінця року, тому часу на їхнє освоєння залишалося дуже мало. Депутатам міської ради довелося зібралися на позачергову сесію.

За словами заступника міського голови Любов Максимович, купівля і придбання житла на одну дитину може відбуватися, якщо площа, загальна площа квартири становить не менше 31,5 кв. метра.

Принципові державні вимоги щодо умов придбання соціального житла, а також стислі часові терміни змусили працівників служби у справах дітей працювати у режимі «нон-стоп». Загалом «перебрали» близько сотні квартир у різних мікрорайонах міста і навіть за його межами.

У підсумку придбати вдалося три квартири. Дві — у самому центрі міста. Трикімнатна квартира забезпечена усім необхідним. Тут є холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, бойлер та інша техніка. Квартира — з меблями і навіть посудом. Власник помешкання виїжджав із Калуша, тому залишив усе майно. Інші квартира — однокімнатна: також придатна для проживання, але поки що без меблів.

Третю квартиру власники звільнять вже за кілька днів. Вона знаходиться на вулиці Хіміків і за станом є трохи гіршою. Проте, цілком придатною для проживання.

Загалом у квартири зможуть заселити чотирьох осіб. Також у Калуші сподіваються, що коштом держбюджету можна буде купувати соціальне житло й у 2018 році, що дасть змогу забезпечити житлом й інших дітей-сиріт.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.