Що в Калуші заборонено до кінця карантину?

Категорія: ВладаПереглядів: 718

Це означає, що продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме заборонено:

перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації; проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб. Також встановлено, що в період з 8 по 25 січня додатково будуть діяти наступні обмежувальні заходи: заборона роботи закладів громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування населення, не продовольчих ринків, закладів культури, торговельно-розважальних та розважальних центрів,  спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів; заборона проведення культурних, розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших масових заходів; заборона відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти.

Стан епідемічної небезпеки змушує всіх мешканців та гостей Калуської міської територіальної громади бути пильними та виконувати санітарно-гігієнічні норми і правила, інформують "Вікна". з посиланням на офіційний сайт Калуської міської ради.

Багато людей думає, що коронавірусна хвороба не є такою страшною. Але коли хвороба приходить у їхню сім’ю, ставлення їх до коронавірусної хвороби змінюється, бо стан здоров’я рідних значно погіршується та інколи призводить до смерті, йдеться в офіційному повідомленні.

"Шановні краяни! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил, щоб не допускати поширення небезпечного захворювання, та бережіть себе і тих, хто поруч з вами", — закликають калушан.

ВІКНА 6


Коментарів: 5

 • Анонім (21:00 07/01/2021)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  нє сцать вуйки, бєрєм прімєр з вашого преза бариги і фсє на галапагоси, там корони нема, на крайняк новий през нашої чудо країни юесей фамілія біден нам підвалить непровєрєнную вакцінку пфізер по 80 баксів за фліщинку, піндоси печенька нам міхами возили то шо їм якоїсь вакцини шкода тєм болєє шо рнк вакцінка ше на людях не іспитуваласі вот на вас і іспитают, хі, хі.

  • ББА (23:19 08/01/2021)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.71.28.240]

   це ти з Оману пишеш ? інвестиції везеш чи уже ножки буша жреш як голодний і дурний ватнік ? shok

  • яя (14:48 10/01/2021)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

   Анонім,ти ще не розумієш,яке нам щастячко підвалило,після введення рнк будемо замість сала травичку щипати Бєєєєє,бєєєє,бєєєєє

   • ББА (16:10 10/01/2021)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.71.28.240]

    Скоріше за все це стосується кацапів - а отже не травичку щипати , а сніг жерти

    • яя (13:51 22/01/2021)
     Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

     кацапня має своє та какати вони хтіли на піндоськє

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.