Щасливі 30. У Калуші зразковий театр «Чарівник» відсвяткував ювілей. ФОТО

Категорія: КультураПереглядів: 213

14 квітня у Калуші в Палаці культури «Юність» приймав гостей зразковий дитячий театр «Чарівник», якому виповнилося 30 років. Театр “Чарівник» з 30-річчям привітала заступник міського голови Любов Максимович, яка вручила режисеру театру «Чарівник» Світлані Присташ грамоту від міського голови за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розвиток культури міста Калуша.

 

Крім того, заступник міського голови Любов Максимович подарувала театру «Чарівник» сертифікат на поїздку колективу до Львова від міського голови Ігоря Матвійчука. Театр «Чарівник» висловлює щиру вдячність міській владі Калуша за щирі привітання з ювілеєм.

Режисер театру «Чарівник» Світлана Присташ у своєму монолозі звернулася до театру, з яким пов’язала себе ще із дитинства. Вона подякувала за свої щасливі 30 років у театрі, і побажала своєму творінню щасливої долі на сцені.

Привітали колектив і начальник міського управління культури, національностей та релігій Леся Піцик, працівники Палацу культури «Мінерал» та інших міських закладів культури, бібліотек, а також друзі колективу, його випускники, юні калушани та їхні батьки.

У ювілейну програму «Щасливі 30» увійшли уривки із вистав театру, а саме "Лікар Айболить", "Дюймовочка", "Кицин дім". Вони викликали захоплення і аплодисменти у глядачів, особливо юних калушан. Також глядачам сподобалися номери від студії танців «Магія Сходу» та зразкової вокальної студії «Дебют».

Завершилася ювілейна програма нагородженням учасників театру «Чарівник», що забезпечила директор ПК «Юність» Наталія Малинка.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.