Роман Луцький: У Боднарові немає кінотеатру, то люди приїжджали до міста подивитися «Сторожову заставу»

Категорія: КультураПереглядів: 251

Прикарпатця Романа Луцького, уродженця села Боднарів Калуського району, називають одним із найбільш перспективних українських акторів нового кіно.

 

Про те, як вдається узгоджувати гру в театрі та зйомки, про яку роль мріє актор та про нові фільми з його участю, які незабаром з’являться на екранах, Роман Луцький розповів читачам Правда.іф.

Заради кіно актору довелося покинути театр:

"Я дійшов до того моменту, коли, під час роботи над останнім фільмом, мені потрібно було звільнятися з театру. Можна було б все це поєднувати, але я хотів зробити так, аби не відволікатися від знімального процесу. Так краще. Можна грати і у виставах, але в моєму випадку треба сідати в поїзд, їхати, грати у виставі, знову сідати в потяг, їхати і одразу виходити на знімальний майданчик. Це погано впливає і на самопочуття, і на якість самого фільму. Тому я просив у деяких виставах, аби на одну роль було двоє акторів. Зараз мені легше в плані зйомок, а театр я не залишив і не залишатиму".

Після перших фільмів стрімкої впізнаваності не було, хоча у Фейсбуці люди, які цікавляться кіно, почали додаватися в друзі, зауважує Роман Луцький:

"Після «Століття Якова» трохи зросла зацікавленість мною, як актором, а після «Сторожової застави» – стрімко злетіла кількість підписників на сторінці. Ще ж серіал «Обручка з рубіном» дав свою аудиторію. Я пішов на роль в серіалі свідомо. Раніше у всіх інтерв’ю я заявляв, що серіали – то не моє і я справді відмовлявся від них. Та й зараз відмовляюся, лише за цей місяць відмовився від двох серіалів і від одного повного метру... це колосальна практика роботи в такому режимі. Зрештою, серіал дав величезну глядацьку аудиторію. Ту медійність, яку дає телебачення, кіно не дасть жодним чином і навпаки.".

За словами актора, в його селі немає кінотеатру, тож, люди приїжджали до міста подивитися «Сторожову заставу», а серіал дивилися   з січня по травень.

Роман Луцький хоче зіграти "більш різкого героя, навіть маніяка, аби щось зривне було".

У новому фільмі «Секс і більше нічого» актор зіграв бухгалтера. Прем’єра фільму відбудеться на День святого Валентина.

Зараз Роман Луцький готується до зйомок у фільмі «Фелікс Австрія» за романом Софії Андрухович.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.